Software.co.uk prodáno za 248K USD

Tak si sedo připisuje největší prodej .co.uk domény za tento rok, alespoň prozatím. Holdings Pty Limited dal za tuto doménu uvěřitelných 150K GBP, což je v přepočtu nějakých 248K USD. Na druhé místo tak tento deal odsunul onlinecasino.co.uk a horseracing.co.uk o kterých jsem psal červnu. Každá byla prodána za 100K GBP.

Btw absolutní rekord drží Cruises.co.uk s částkou 734,618 EUR.

Zdroj: Software.co.uk Sells For $248,549 na chefpatrick.com

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj s ostatními

7 Comments

 • Moc to nechápu...ta TLD mi připadá podivná sama od sebe...ale asi to tu cenu má, pro endusera...jinak na type-in...5 lidí denně, myslím tedy...jako max

  (0)
 • bestbuy

  To peter: nesouhlasim, type-in bude vetsi. Lide jsou zvykle pozivat koncovku co.uk a v UK vlastne nemaji domeny 2.radu, jen 3. coz je zajimavy experiment.

  (0)
 • Jasně že vím, že co.uk je normální koncovka Británie, ale pro mě by měla menší cenu jako info...Prostě se mi to zdá hodně peněz za nicmoc doménu (koncovku). A zejména v Británii si myslím že type-in bude mít větší software.com než software.co.uk a to řádově...

  (0)
 • "A zejména v Británii si myslím že type-in bude mít větší software.com než software.co.uk a to řádově…"

  A to si zrovna nemyslím. co.uk bude IMHO srovnatelné s .cz apod. Ale ať se vyjádří zkušenější. Ale srovnávat co.uk s .info je trošku mimo.

  (0)

Comments are closed.