Seznam nasadí do měsíce nové vyhledávání

seznam.gifPodle fulltext blogu seznamu plánuje seznam vyměnit “parní stroj” za “spalovací motor”. Až takhle pozitivně má být pocitit změna vyhledávacího algoritmu pro běžné smrtelníky. Ostatně můžeme si jí vyzkoušet už teď na testovacím vyhledávání. Ze samotného postu toho není moc znát co se vlastně bude měnit. Je plný složitých obratů, které používám, když chci jednoduše zaplácat místo. Jednoduše řečeně nic extra se z textu nedozvíte. Jen to, že se budou konat vedlké změny a pár oblíbených triků už nebude fungovat jako dřív. Ale to je dobře. Čím méně toho o novém fulltextu prosákne ven tím lépe. Alespoň může nanovo začít hledání vychytávek a protěžování určitých onpage faktorů jak to byl u starého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

19 Replies to “Seznam nasadí do měsíce nové vyhledávání”

 1. ani jedno me mfa to nenaslo :(( myslite ze to uz je final stav?

 2. Akorát na Vánoce – listopad + prosinec jsou pro e-shopy nejvýživnější měsíce, Seznamáci se asi chtějí trochu pobavit, když zahýbou s výsledky v tuhle dobu :-/

 3. Konečně se (snad) začnou dělat weby pro lidi a ne pro prachy. Kvalitní MFA mi nevadí, ale žerou mě splácané texty, který nikomu nic neřeknou.

 4. Seznam nezklamal:
  Chyba komponenty.
  * Došlo k chybě některé komponenty systému.
  * Zkuste zopakovat hledání nebo stránku navštívit později.

 5. @xTedy: Jedno moje MFA se posunulo z 65. na 17., ale zatím tam není reklama, čekám, jetli tam bude nějaký traffic. Jinak v oblasti “nekomerčních” KW si někde stojím trochu lépe, někde trochu hůře, rozdíly nepovažuji za moc podstatné. U “komerčních” KW, kde bují kupování backlinků a seo-lišty, jsem si polepšil (lišty nepoužívám). Takže to vypadá, že seomachři budou muset hledat další, rafinovanější způsoby získávání odakzů (=další příležistost k výdělku).

 6. Tak vyhledávání je stále stejně nerelevantní. Spíš mi to přijde, že udělali nový random() než že by skutečně nějakou relevanci :-)

 7. no mě někdy příjde že seznam nasazuje každý měsíc nové vyhledávání….

 8. tak jsem to teď vyzkoušel na pár travel dotazů a furt tam zůstávají hrozné sra*ky jen díky velkému počtu zpětných odkazu, jedna stránka s komplet zkopírovanýma textama si trůní na prvním místě atd.

 9. Mě se to nové vyhledávání líbí. Všechny moje weby vycházejí lépe než v současném. Potěšil mě taky propad některých MFAček.

 10. myslím že je. ani jedno z mých deset mfa webů to také nenašlo a to jsem byl vždycky na prvních pozicích seznamu. hodně mě naštvali.

 11. Hlavně ať to pořádně poladí, protože jeden web mám až na 4. straně. V současné době je na 1. :-D

Comments are closed.