Nechce se mi psát…

Špatná náladaDneska jsem plánoval, že dopíšu resty na blogu, ale místo toho jsem ztrávil několik hodin pozorováním a moderováním webtrhu. Jstem z toho znechucený a nebaví mě vůbec o ničem psát. Na druhou stranu není to tak dávno co jsem byl podobně naštvaný…

Kdyby jsem si měl spočítat za září kolik věcí mě opravdu naštvalo či vytočilo svou neférovostí asi by patřilo září mezi nejhorší měsíce v roce. Na rozdíl od zklamání z jednání některých webtržníků ať už na webtrhu, anebo siláckého poměřování na facebooku tohle nebude mít dlouhodobější následky. Teda pár lidí u mě kleslo, ale stejně ti radu ode mě na webtrhu potřebovat nebudou a co se týká moderování snažím se vždy měřit všem stejně (chtělo by to udělat anketu). Takže suma sumárum za týden po téhle miniaféře ani pes neštěkne, takže bude bez následků.

Nemá teda vlastně ani cenu být naštvaný. Je nutné soustředit se na to důležité. Co je cílem dne. Dokončit resty. Takže jsem se tady vyspovídal. Několikrát něco odmazal a přemazal. Buď můžu jít večer do hospody a opít se anebo dodělat co je potřeba. Takže ok jdu dodělávat. Nějaké novinky přece v těch RSS kanálech o doménám musí být.

Edit: hmm když si to pročítám tak je super koukat jak se deprese během pár vět, které jsem psal přes 30 minut mění v naději. Mít svůj deníček je super :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4 Replies to “Nechce se mi psát…”

  1. Jo jo, nejlepší je se vypovídat… kdekoliv, kdykoliv! Je to bezva pocit a ani se ti nedivím, po tom, co jsem dnes na webtrhu četl…

  2. Jo taky mi dost pomáhá když si zabloguju. Můžu tak říct všechno co bych normálně říct lidem ani nemohla během psaní se tak nějak uvolním.

    Ten “webtrh problém” je podle mě úplně směšný. Nevím proč to tak vůbec řeší. Pořád jen webtrh, webtrh…to snad lidi nemají co dělat?

  3. Neřekl bych, že po tom nikdo neštěkne. Přinejmenším přišlo wt o 2 moderátory (Morasino, Lefiath) a to může být brzo opravdu znát, nemyslíš?

  4. BigLebowski: njn bude to víc práce. Lefiath toho stihnu za den pomoderovat hodně, běžně reagoval i na 80% nahlášených postů za den. Morasina sem neviděl nic dělat už delší dobu (nemyšleno špatně, prostě měl práci jinde a je to fajn). Možná jsme toho na něm nechávali až moc, protože jsme věděli, že se o to vždy postará. Na druhou stranu to šlo i předtím než se stal moderátorem lefiath a morasino, takže uvidíme. Jen to budou mít teď lidi těžší. Sice se zdá že byl lefiath přísný, ale lidem místo infraction často posílal jen warningy, což já dělám jen u nových členů :)

    Mám pár nápadů jak alespoň trochu pročistit webtrh a udělat jej víc profi bez toho aniž by bylo potřeba zásah Retala. Takže to rozjedu v blízké době. Akci zmíním i tady, takže kdo bude chtít mi může pomoct.

Comments are closed.