Jsem zavalen prací, ale stále přemýšlím o novích projektech

Poslední dobou jsem si dovolil na pár dní zarelaxovat (dělám jen automatické věci tj. roboti jedou na 100%, co se dalo odložit jsem odložil). Zjistil jsem, že to byla chyba. Teď se toho trochu víc nakupilo a nestíhám. Jednak je to poznat na menším množství příspěvků na 404m.com, ale v záloze mám pár hezkých článků například pohled do zákulisí adwebio.com. Podařilo se mi z Michala dostat pár delikátních informací výměnou za mou asistenci při propagaci jeho nového systému a directoglobal.com, kterému stále věřím a než to nechat položit tak jsem se sice nedobrovolně, ale zapojil do oprav a několika vylepšení (opravdu nesnáším hrabat se v cizím kódu a hledat tam chyby). Trochu složité souvětí, ale jsou 3 rano, tak snad prominete. Teď budu instalovat několik jazykovích mutací PHPbb fóra na podporu systému adwebio, takže budete mít možnost zapojit se do dolaďovacího procesu. Hned mě pár nápadů na vylepšení napadá.

Už je to více jak týden co jsem udělal nějaké minisites. U toho posledního dovolená Tunisko jsem měl už napsané texty jinak by jsem se do toho ani nepouštěl. Jedná se o takový experiment, podle kterého chci napsat na můj blog o developování minisites, co možná nejdetajlnější návod pro úplné začátečníky. Chci se opřít o fakta a konkrétní příklady. Proto také je minisites na subdoméně. Prostě minimalizace nákladů na všechno, není to proto že by mi došli domény. Spíše jich mám víc než dost. Dokonce se jich pár v předchozím postu snažím prodat. Moje vize jsou však ve větších projektech a chci minisites a MFA postupně opustit. Plánuju prodat i domény jako nemecko.biz, anglie.biz a pár dalších perliček pro které už nebudu mít využití. Získané finance pak použiju na nové projekty.

V budoucnu mě čeká dost práce a hlavně dohlížení, ale nevzdávám se a přípravuju se na nové projekty. Zatím jen na papíře. Vše ale nakonec bude záležet na financích. Nemám ve zvyku projekty dotovat, jenomže ty které chystám prostě pár měsíců pojedou se ztrátou. Bude to zvláštní pocit. Věřím, že se to ale vyplatí. Teď by jsem nejraději šel spát, ale musím dodělat ještě scanování pár tisíc domén, takže se nudím než mi vyplivne robot výsledky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 komentářů u „Jsem zavalen prací, ale stále přemýšlím o novích projektech“

  1. Znám to, 2 týdny dovolené v jednom měsíci dokáží nadělat pěknou paseku v zajetém režimu. Obdivuju tě, že i přesto něco na ten blog dokážeš napsat ;-)

    >> … takže se nudím než mi vyplivne robot výsledky.

    Nestačilo by se na to mrknout ráno? ;-)

  2. No som zvedavy na tie vacsie projekty. Len som cakal, ze spravis nieco sam, ale zda sa mi ze budes platit ludi na pisanie clankou.

  3. Nerozumim tomu, proc chces delat projekt, o kterem vis, ze bude ztratovy (pokud teda do 3 mesicu nevydela na domenu a hosting coz v pripade adwebio a DG neni tak velky problem). A cekani na vysledky co vyplivne robot, je podle mne ztrata casu. Stejne te akorat nastve, ze nic zajimaveho nenajde. Mezitim clovek muze napsat par clanku ci upravovat stavajici projekty

  4. networ: prostě to chci zkusit, náklady ale nakonec asi nebudou tak vysoké jak jsem počítal. Prostě už nechci další MFA nebo minisites. Co se týká robotů tak prakticky vždy něco najdou, ale výsledky nejsou určené pro mě.

  5. admin: projektu ktere budou fungovat se daji vymyslet kopy :) otazka je, zda to budes jako one man zvladat. Pokud chces vybudovat tym lidi bude te to stat nezmerne nervy a dost casu.

Komentáře nejsou povoleny.