Drago internet news

cedulespacetime.jpgPoslední dobou se mi nějak moc nedaří myslet (rozumějte používat hlavu k tomu k čemu je určená). Nemám ani náladu dopsat další ze sady příspěvků Mám špatnou náladu. Jelikož jsem si ale slíbil, že za měsíc napíšu alespoň tolik příspěvků kolik má daný měsíc dnů tak se vrhněme na to o čem se nemusí moc spekulovat nebo přemýšlet. Tedy na fakta, která prostě nemusím nijak upravovat. Tak vznikl nápad dělat Drago internet news. Pokud se bude rubrika líbit není problém jí ještě rozšířit a dělat pravidelně.

 • Ahydův affil se jak se zdá moc nepovedl. Je to opravdu škoda, protože pořádný affil by ČR trhu opravdu bodnul. Firmy se bojí si opravdu dobře zaplatit za zákazníka a to je škoda. Ale podle všeho není vem dnům konec a pokračování programu bude červenec/srpen tak se nechme překvapit.
 • Dynadot Analyzer Tool je opravdu nanic. Potvrdilo mi to několik domainerů nezávysle na sobě. Mě osobně stálo testování jen cca 60 USD, ale pár lidí na tomto nástroji projelo daleko více. Nějaké info najdete i na namepros. Bouhžel jeho vyzkoušení vás s trochou štěstí vyjde na 2 USD, což je nový poplatek za tasting u dynadotu .com domény.
 • Do Egypta za návštěvníky. Ano i to je možné. Pokud máte doménu s velkým početm návštěvníků a víte jak je dostat na stránky jedné cestovky můžete vyhrát dovolenou pro 2 v hodnotě 45.600Kč. Více info najdete na webtrhu.
 • Nedávny přepočet sranku byl celkem drsný. Seznam tak pokračuje v očekávaném přitvrzování sranku. Když si představím kolik webmástrů bylo kvůli novému sranku naštvaných (viz. téma každý má teď 60) teď asi zapláčou. Stále však nebyl odstraněn bug (či feature?) se zero srank stránkami. Takže majitelé fór můžou být stále v pohodě.
 • Minulý měsíc jsem měl větší zisky z adsense než z backlinks. Nemůže za to bouhžel sezóna zájezdů, ale weby které page rankem v součtu cca 50 supportovali projekty, kde mám backlinks dostali GPR penalizaci (při directogeddonu). Teď když byl přepočet tak prostě popadalo všechno. Poučení: domýšlet následky až do konce.
 • V létě nás čeká rozjetí .cm domén druhého řádu. Z Kamerunu se tak stane typo stát.
 • Nominet (registrátor .uk domén) ohlásil, že byla zaregistrována 5 miliontá .uk doména. Dále uvedli, že prá na více jak 57% se nachází fuknční weby.
 • NIC.ar oznámil, že od 22.5 omezuje počet registrovaných domén na jednoho člověka. Maximálně si tak můžete zaregistrovat neuvěřitelných 200 .ar domén.
 • Shows.com se prodala za 102K USD.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 Replies to “Drago internet news”

 1. K té soutěži o Egypt. Z letmého pohledu do Analytics mi přišlo, že drtivou většinu trafficu tvoří weby o soutěžích, což je dle mých zkušeností mimořádně jalový traffic pro nákup čehokoliv. Každopádně bude dobré sledovat, kam se ta soutěž dostane :)

 2. Paráda, docela se mi to líbí. Takové pěkné shrnutí, alespoň se dozvím o něčem, na co jsem nenarazil.

 3. jj chybi tady nejake ucelene news zpravy, a hlavne ze zahranici. jen skoda, ze k tomu nedavas treba dve vety komentaru :)

 4. Newsky jsou fajn, pokracuj v nich. Jen bych mozna trochu vic strukturoval ty odstavce, jeden prazdny radek na konci by bodl. Vyjimecne ted ctu tvuj web primo v browseru a ne jen pres ctecku a neni to IMO moc prehledne.

 5. Já jsem pro pokračování v tomhle stylu, můžeš tak i podle komentářů poznat, které z nastíněných témat nejvíc zaujalo a popřípadě ho rozebrat v dalším článku.

  Dobrá práce

 6. Skvelý článok, dobre sa to číta. Takéto niečo by som aj ja písaval, je to dosť v pohode.

  PS: nechcel by si písať aj tak všeobecne o niečom inom? Napríklad eshopy aké sa predali, ako sa darí, proste info aké získaš a nejaké takéto veci. dakujem

Comments are closed.