Nová generace aukce na webtrhu se rozjíždí…

auction.gifTak dlouho očekávaná novinka je tady. Na webtrhu se rozjel nový aukční systém, který umožňuje daleko přehledněji dražit domény. Na první pohled největší změnou je v samotné kategorii možnost řadit položky podle různých kriterií. Zároveň je zde i filtr, který pomůže rychle najít přesně to co hledáme. Systém je očividně připraven na stále se rozrůstající trh. V budoucnu tak nebude problém “prohrábnout” se i stovkami položek za den.

Když klikneme na první aukci zjistíme hned několik velkých změn. Diskuze je oddělena od samotných bidů (příhozů) . Zatímco dole nám může autor aukce zodpovídat otázky, všechny bidy se pečlivě zaznamenávají a je možné si je zobrazit po kliknutí na tlačítko View History. Zde zjistíme jak se vyvíjí aukce a kdo přihazuje. Nový systém umožňuje proxy bids (automatické přihazování v naší nepřítomnosti), nastavení reserve a samozřejmě naprostou kontrolu nad příhozy. Pokud nám někdo nebude vyhovovat prostě jeho příhozy nebudeme akceptovat. Jestli někdo dostane ban, systém dokáže vrátit aucki do stádia než do ní zasáhl. Je toho více. Toto je jen výňatek co si pamatuji z testování. Je zde i sekce na velice oblíbené v zahraničí offer aukce. Jednoduše čekáte na nabídku co vás zaujme a prostě prodáte.

Omlouvám se, že jsem se nechal unést jen doménovou aukcí. Je samozřejmě možné prodávat v příslušné sekci i reklamu a to podobně jako domény nebo celé projekty, ale navíc na kusy. Nejen pro odkazový trh to bude určitě přínosné ;)

Retal s tím měl opravdu hodně práce a myslím že výsledek stojí za to. Je to další krok, který pomůže nejen webtrhu ale i českému virtálnímu trhu. Upřimně nečekal jsem, že se to spustí tak brzo. Mám v záloze pár domén, které jsem si připravil právě na tento okamžik. Postupně je tam budu dávat a odzkouším jak si povedou jednotlivé druhy aukcí. Když nad tím přemýšlím tak se nám vlastně otvírají úplně nové možnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 Replies to “Nová generace aukce na webtrhu se rozjíždí…”

  1. No pekne to vytunil, jen co je pravda. Uz bylo na case ten predchozi systemek prekopat…..

Comments are closed.