Jak poznat okopírovaný obsah

Nejdražší doménaPoslední dobou už mi psaní unikátního obsahu na stránky leze na mozek. Mám tu ještě kvantum domén, které potřebují dodevelopovat. Proto jsem jako každý kdo něco vytváří ve velkém zauvažoval nad možností najmout si nějakého levného pisálka primitivních textů. Co si budeme povídat na minisites stačí texty na úrovni střední školy.

Jenomže já sem známej strýček skrblík a pokud si něco můžu udělat sám tak se mi za to moc nechce platit. Experiment s generátorem textu jsem ukončil. Na MFA by to sice jakž takž stačilo, ale minisites už potřebují smysluplný text, který stačí třeba na vytvoření referátu či menší seminárky. Takže jelikož jsem si pisálka nenaprogramovat (zatím) rozhodl jsem se že vyzkouším nějakého šikovného středoškoláka co dá za vděk pár stokorunám a napíše mi texty k čerstvě smazané doméně kulecnik.com. V podstatě mi stačil přepsaný článek (nechtěl jsem pozměněný) o historii, nějaké obecné pojednání (úvaha) a oficiální pravidla (na těch se toho moc měnit nedá). Na webtrhu jsem veřejně odpověděl na jedno vlákno a čekal, že se přidají i ostatní. Můj rozpočet byl 500Kč za 5 normostran. Člověk, kterého jsem oslovil nejdřív, mi poslal na mail jako ukázku okopírovanou stránku včetně zbytků formátování jednoho kulečníkového klubu. Další co se mi ozvali nestáli kvalitou za moc (úroveň základní školy vhodné pro neoptimalizované MFA). Mno co dodat. Zkusím to příště.

Pokud potřebujete otestovat zdali je nějaká stránka kopírovaná, nebo kdo vás kopíruje tak použijte copyscape.com. Dá se použít i google, ale ten hodně improvizuje :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

9 komentářů u „Jak poznat okopírovaný obsah“

  1. Kontent je holt drahá věc. Za 100 Kč za stránku se na to každý vykašle. Dávali jsme 250 Kč za stránku a na to už se chytne třeba i nějaký vysokoškolák, co umí slušně psát.

  2. ten tool nie je az tak 100% ale lepsie nieco ako nic, povacsine ani samotny google nevie najst duplicitny text. Inak mam presne rovnaky problem pre moje mfa/affil weby, zatial to riesim sam, nie je ich az tolko

  3. V případě zájmu nabízíme psaní za 200 Kč – myslím, že máme velice dobré reference (viz iTrader na webtrh – nick Restin). A texty nekopírujeme, ale tvoříme :-)

    Díky

  4. Holt někdy co si člověk neudělá sám… jeden aby někoho sehnal, pak se s ním domlouval a ještě čekal na výsledky, to je rychlejší si to napsat

  5. Myslím, že za 100Kč/normostrana se dají sehnat slušní pisatelé…

    Levné je třeba sehnat nějaké bratry slováky (díky kurzu)…

  6. Maly postreh k te domene: neslo by ty pravidla nejak dat lip dohromady? Treba prehled vsech podstranek, nebo to rozdelat do kategorii (Obecna pravidla, hlaseni strku, postavei kouli,…) a na ne navazat odkazy. Stracim se v tom. Kdybych byl navstevnik, po trech klicich na pravidla bych to radeji zavrel…

Komentáře nejsou povoleny.