Jak poznat okopírovaný obsah

Nejdražší doménaPoslední dobou už mi psaní unikátního obsahu na stránky leze na mozek. Mám tu ještě kvantum domén, které potřebují dodevelopovat. Proto jsem jako každý kdo něco vytváří ve velkém zauvažoval nad možností najmout si nějakého levného pisálka primitivních textů. Co si budeme povídat na minisites stačí texty na úrovni střední školy.

Jenomže já sem známej strýček skrblík a pokud si něco můžu udělat sám tak se mi za to moc nechce platit. Experiment s generátorem textu jsem ukončil. Na MFA by to sice jakž takž stačilo, ale minisites už potřebují smysluplný text, který stačí třeba na vytvoření referátu či menší seminárky. Takže jelikož jsem si pisálka nenaprogramovat (zatím) rozhodl jsem se že vyzkouším nějakého šikovného středoškoláka co dá za vděk pár stokorunám a napíše mi texty k čerstvě smazané doméně kulecnik.com. V podstatě mi stačil přepsaný článek (nechtěl jsem pozměněný) o historii, nějaké obecné pojednání (úvaha) a oficiální pravidla (na těch se toho moc měnit nedá). Na webtrhu jsem veřejně odpověděl na jedno vlákno a čekal, že se přidají i ostatní. Můj rozpočet byl 500Kč za 5 normostran. Člověk, kterého jsem oslovil nejdřív, mi poslal na mail jako ukázku okopírovanou stránku včetně zbytků formátování jednoho kulečníkového klubu. Další co se mi ozvali nestáli kvalitou za moc (úroveň základní školy vhodné pro neoptimalizované MFA). Mno co dodat. Zkusím to příště.

Pokud potřebujete otestovat zdali je nějaká stránka kopírovaná, nebo kdo vás kopíruje tak použijte copyscape.com. Dá se použít i google, ale ten hodně improvizuje :)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

9 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.