Nic, ale naprosto nic se neděje… 2

Už je to pár dní co se nic nestalo a já mám trochu výčitky, že jsem nic nového nenapsal. No já toho ani poslední dobou moc nového neudělal. Pokud jste na tom stejně a jen čtete místo aby jste něco užitečného udělali tak doporučuji přečíst vyjádření paní Ilony Filípkové z General Registry na článek General Registry opět jako ve středověku? Pokud máte chuť někoho povzbudit tak můžete tak učinit zde v diskuzi. Ahyde totiž neprošel do druhého kola v nějaké soutěži. Napište mu něco hezkého. Budete mít pocit, že jste udělali něco užitečného.

Jestli sháníte nějaké anglické čtení o minisites doporučuji chefpatrick.com, nezapomeňte kouknout i diskuzi pod článkem. Jsou tam docela hezké útržky dost cenného know-how.

Když už jsme u těch minisites, pokud máte zájem koupit celkem hezké české finanční .info domény a text k nim, co vystačí na minisite u každé, můžete navštívit mojí aukci na webtrhu.

Pokud by jste chtěli koupit nějakou reklamu za cenu zpětných odkazů na některých stránkách, co vlastním, navštivte můj post na webtrhu. Odkazy jsou prodávané přes directo.cz, takže můžete nakoupit okamžitě přes paypal. Post aktualizuji každý den, podle toho co se uvolní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4 Replies to “Nic, ale naprosto nic se neděje… 2”

  1. Sem na tom stejně. Taky sem poslední dobou nic neudělal. Asi je to tou chřipkovou epidemií a zimou.

  2. Já budu rozjíždět kolem 10 větších MFAček, takže jsem v plném nasazení :) Nebýt toho, tak nemám nic na práci. Nebaví mě jen sledovat AdSense, Analytics, Namedrive, Sedo, TDNAM, atd…

  3. há toho za poslední dobu uděll zas nejvíc z poslední doby :/

  4. Thank you for mentioning my site, appreciate it.

    PS, I am able to read your site through translate.google.com, great tool :)

Comments are closed.