Co se dá taky dělat místo MFA

Už jsem se zmínil, že při tvorbě různých MFA webů se příjemně relaxuje. Alespoň u mě to tak funguje. Občas když potřebuji opravdu slušné vymití mozku, tak si dám nějaký energy drink, vyberu si nějakou doménu a jednoduše na ní udělám MFA. Nejlepší je přitom psaní toho textu často o ničem. Prostě píšete text obsahující klíčová slova a o nic se nestaráte. Dokonce se u toho dá i přemýšlet o něčem jiném. Jistě pak je to plné pravopisných chyb a překlepů, ale člověk si pěkně odpočine a vyčistí hlavu. Nedávno jsem se naboostoval energy drinkem a rozhodl se pustit do dalších MFAček na subdoméně a přítelkyně mi napsala přes ICQ, že se jí nedaří ve škole (studuje germanistiku a rusistiku či jak se to jmenuje). Měla špatnou náladu. Já byl naboostovanej a tak jsem se rozhodl, že jí udělám radost. Stačilo k tomu 40 minut, 2 “herci”, Nokia N95 a JPG2AVI, VirtualDub a vhodný kus MP3ky. A výsledek?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

12 komentářů u „Co se dá taky dělat místo MFA“

  1. Šťastný to člověk, jenž pociťuje účinek energetických drinků. Už jsem vyzkoušel všechny a nikdy jsem žádnou změnu nepociťoval. Blahopřeji. :-)

  2. ad warchar: Nabízí se mi parafráze “Co se dá také pít místo ED” … Teda, pokud drinky nezabírají mohu něco doporučit … ale nechci tady sprostě spamovat … mohl by se mi Admin, ozvat na můj mail (mail na admina jsem na webu nikde nenašel … možná jsme slepý) .. rád bych mu něco navrhnul … radek. BTW co je MFA?

  3. MFA je web, který je primárně vytvořen za účelem zisku. Úkolem je udělat web, který potřebuje co nejmenší údržbu, co nejmenší náklady na vytvoření a přitom dokáže vydělávat co možná nejvíc peněz. Někde je tady i definice, když si dáš MFA do vyhledávání tak je to toho hodně.

    Můj mail je drago@landofice.com většina lidí mě zná z webtrh.cz pod přezdívkou drago.

  4. JO, presne te chapu, mam podobmou “uchylku”, mam 3 MFA (napr. Katastrofy,info a PUJCKY.WS a ….) na kterych delam ve chvilich “mentalni nedostatecnosti” – odpocivam a zaroven mozna nekdy v budoucnu budu i vydelavat.

Komentáře nejsou povoleny.