Chcete prodat odkazy na stránce?

Poslední dobou mě dost štve adsense, výdělky padají a stránka už nedá ani 10 USD/měsíc. Zkoušel jsem backlinks.com, což jse skvělí systém pro MFA stránky. Dokáže v pohodě u domény s PR2 a víc vydělat na registrační poplatek, ale zase na druhou stranu mít na stránce reklamu v angličtině popřípadě v nějakém čajovém písmu je opravdu ideální pro MFA. V případě 404m.com jde tak trochu o citovou záležitost a tak by jsem byl radši za něco českého co by zároveň návštěvníkům mohlo přinést i nějakou zajímavou příležitost ke koupi. Bouhžel adsense v poslední době zlobil. Stále se opakující reklami, které už nikoho nezajímali. Zkusil jsem hodit teda adfox, ale zde se zobrazovalo také pořád jedno a to samé. Přemýšlel jsem i o přímém prodeji, ale pokud by jsem chtěl prodávat více slotů tak zase hlídat každý měsíc kdo si co prodloužil a kdo ne. Prostě jsem si říkal, že by se hodil nějaký backlink systém, který by si vzal provizi za to, že se mi postará o reklamu. Před pár dny koukám na blog slovenského bratra domainera a koukám že tam má nějakou novou zajímavou reklamu. Jelikož Tom@s většinou najde zajímavé věci, viz. třeba tip na backlinks, díky kterému prodloužil život pár mích domén, rozhodl jsem se to prověřit důkladněji. Naštěstí o nové službe hned referoval v článků. Rychle jsem si to pročetl. Jedná se o novou službu directo.sk resp. directo.cz. V podstatě je postavená na klasickém modelu legendárních textlinkads, ale cenu odkazu na stránce si volíte sami. V krátkosti se prostě zaregistrujete, řeknete si kolik chcete za reklamu dostávat a kolik slotů s ní prodávat. Umístíte na stránku PHP kód a je to doma. Čekáte zda si někdo reklamu koupí.

Takže podsud je vše v pohodě, bouhžel narozdil od zmíněných systému nemají žádný plugin do WP a hrabat do něčeho co jsem neudělal se mi za míň jak 1000/hodina nechce. Napadlo mě že by jsem si mohl nějaký widget do WP udělat sám. Našel si na netu lehký tutotial a snad funguje. Prostě jsem předělal hellow word widget, nic super programátorské v tom není. :)

Pokud to někdo budete chtít použít takmůžete stáhnout na: http://404m.com/soubory/directo.zip

Uvnitř by mělo stačit změnit jen číslo 46 na vaše + css změny podle potřeby. Jinak jsem v podstatě do funkce sampleHelloWorld() nakopíroval kompletní kód co mi to vygenerovalo na directo.cz. Samozřejmě bez <?php a ?> a dále bylo nutné dát první jacascriptový řádek do echo + před uvozovky zpětné lomítka.

Za funkčnost ale neručím.

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj s ostatními

11 Comments

 • Pepe

  Drago, díky za promo. V blízkej dobe určite vytvoríme pluginy do najpoužívanejšich CMS, ale systém beží sotva pár dní, takže teraz sa zameriavame na dôležitejšie veci. Do konca týždňa by mali byť k dispozícii i platby prostredníctvom Paypal, na zrýchlenie celého objednávkového procesu.

  (0)
 • Pepe

  K Dragovmu pluginu: Pokial používate iné kódovanie ako UTF-8, je ešte nutné "utf" zameniť na "iso" alebo "win".

  (0)
 • admin

  Samozřejmě že to nevadí. V podstatě je mi to u MFA jedno, jediný důvod existence těch webů je vydělat peníze. Ale tady na 404m.com by jsem chtěl mít smysluplné odkazy.

  (0)
 • Píšeš, že 404m.com je pro tebe citová záležitost. Pak, ale nechápu proč si sem chceš pustit reklamu bůhví na co. Stojí ti to za těch 80 kaček měsíčně?

  (0)
 • Tom@S

  ano na tomto sa uz pracuje, snad uz dnes to bude funkcne.Tiez nemam zaujem inzerovat porno shopy na mojom blogu :)

  (0)
 • admin

  POčítám s tím že stejně jako na ostatních systémech budu moct reklamu odmítnout :)

  (0)
 • Reyden

  Jako to je nahoda teda :) zrovna dneska jsem nad necim podobnym premyslel a hledal to :)
  super, diky za tip

  (0)
 • Taky hledam system pro ceske prostredi s vyplatou na PP. Pokud directo se rozjede tak to bude supec ;)

  (0)
 • Mike

  A nemuze napriklad google za takove prodavani odkazu stranku penalizovat?

  (0)
 • Tom@S

  ani nie pretoze to nie je primarne pre odkazy ale pre reklamny priestor, ale nikdy nevies ps prebehol pr update

  (0)

Comments are closed.