Namedrive mi začíná dělat radost

Po delší době jsem se opět vrátil k parkovací společnosti namedrive.com. Nějak jsem čekal snížení odměn za klik přes prázdniny a tak jsem většinu cz trafiku věnoval na Ahydův tajný projekt. Teď po prázdninách jsem na zkoušku pár domén přesunul zpět k ND.

V srpnu jsem měl na zbytku .cz domén v průměru 0.02USD, na .com dokonce méně jak 0.01USD je ale pravda že zde mám převážně expirované domény s neanglickým trafikem. .org domény (čistý anglický trafik) mi v průměru dával 0.05USD klik.

Nastalo ale září a já se rozhodl kouknout co se změnilo. .com poskočili na 0.03USD, org na 0.08 a tak jsem se rozhodl zkusit tam hodit i pár .cz. Zatím se drží na 0.07 USD, což je super. Přeci jen na .cz doménách mávám i 2000+ kliků/měsíc. Pokud by se drželi alespoň na 0.07, tak by bylo hned veseleji.

No uvidíme jak to pujde dál.

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj s ostatními

5 Comments

 • Ja tam byl, vydelal jsem cca 5 USD za parking a dostal jsem vypoved. Pry za poruseni pravidel.(Nejsem si niceho vedom).

  Snazil jsem se dale komunikovat, abych zjistil vic, ale bohuzel odmitali odpovidat na jakekoliv me dotazy. Prakticky stejne chovani jako v pripade adsense.:-/

  (0)
 • nevite nekdo, jestli se da domluvit na NameDrive lepsi revenue share pri vysokym objemu prokliku?

  (0)
 • Nechci byt neprijemny, ja jen ze 404m.com a www.404m.com se prekryva (nemas 301 mezi sebou). Google ti da jiny PR, kazdou domenu bere zvlast.

  (0)
 • hmm zaujimave asi mas sko adult pretoze co som tam parkoval ja tak skoro nic nebolo pod 0,10 za klik skor naopak

  (0)
 • Whiter

  no ja som mal vzdy tak 0,04 skoro na vsetkom... tak som to hodil vsetko na sedo.

  (0)

Comments are closed.