Namedrive mi začíná dělat radost

Po delší době jsem se opět vrátil k parkovací společnosti namedrive.com. Nějak jsem čekal snížení odměn za klik přes prázdniny a tak jsem většinu cz trafiku věnoval na Ahydův tajný projekt. Teď po prázdninách jsem na zkoušku pár domén přesunul zpět k ND.

V srpnu jsem měl na zbytku .cz domén v průměru 0.02USD, na .com dokonce méně jak 0.01USD je ale pravda že zde mám převážně expirované domény s neanglickým trafikem. .org domény (čistý anglický trafik) mi v průměru dával 0.05USD klik.

Nastalo ale září a já se rozhodl kouknout co se změnilo. .com poskočili na 0.03USD, org na 0.08 a tak jsem se rozhodl zkusit tam hodit i pár .cz. Zatím se drží na 0.07 USD, což je super. Přeci jen na .cz doménách mávám i 2000+ kliků/měsíc. Pokud by se drželi alespoň na 0.07, tak by bylo hned veseleji.

No uvidíme jak to pujde dál.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 Replies to “Namedrive mi začíná dělat radost”

  1. Ja tam byl, vydelal jsem cca 5 USD za parking a dostal jsem vypoved. Pry za poruseni pravidel.(Nejsem si niceho vedom).

    Snazil jsem se dale komunikovat, abych zjistil vic, ale bohuzel odmitali odpovidat na jakekoliv me dotazy. Prakticky stejne chovani jako v pripade adsense.:-/

  2. nevite nekdo, jestli se da domluvit na NameDrive lepsi revenue share pri vysokym objemu prokliku?

  3. hmm zaujimave asi mas sko adult pretoze co som tam parkoval ja tak skoro nic nebolo pod 0,10 za klik skor naopak

  4. no ja som mal vzdy tak 0,04 skoro na vsetkom… tak som to hodil vsetko na sedo.

Comments are closed.