Analýza LLL.cz

Tak konečně po několika dnech se mi podařilo proscanovat všechny LLL.cz domény. Celkem 17576 kousků. Celkem je zabraných 8789 (49,89%), volých 8802 (50,08%) a za dobu scanu expirovalo celkem 5 domén (0,03%).

Ačkoliv by se zdálo, že je to velký počet není to pravda. LLL jsou nejpoužívanější domény. Většina z nich je při dobrém patternu (vzorku) sázkou do loterie. Výhra může být v podobě desítek tisíc za kus. Stačí když jí prostě někdo bude potřebovat. LLL jsou velice často používané jako zkratky firem. Všeobecně se nejvíce doporučuje CVC nebo VCV vzorek. (V – samohláska, C – souhláska). Podle kontrolního scanu z 8.6 zůstává 48 volných LLL slovníkových slov a 1 jméno. Mimochodem právě dneska mají být smazané domény cev.cz a hul.cz (poslední scan 26.6).

Další výhodou LLL domén je jejich častá podoba s LLLL doménami. Osobně vlastním několik typo domén. Například apy.cz (typo k alpy, mapy, api) nebo mpy.cz (mapy) – obojí samozřejmě na prodej. Takže pokud chcete měsíční boost návštěvnost o 350 resp. 420 lidí tak napište.

Mám teď nápad na jeden algoritmus, který mi protřídí těch 8802 domén a označí zajímavé. Procházet ručně takový počet domén je dost náročné. Takže se pustím do psaní a pujdu registrovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře u „Analýza LLL.cz“

Komentáře nejsou povoleny.