Pravidla pro odběr komentářů

Předně ti chci poděkovat, že čteš blog 404M.COM a zajímají tě komentář ostatních účastníků diskuze. Možnost zasílání komentářů emailem funguje prostřednictvím WordPress pluginu Subscribe to Comments. Je to opravdu zajímavé rozšíření, které jsem doplnil po doporučení hned několika lidí. Využívá jej poměrně dost návštěvníků a vřele jej každému blogerovi mohu doporučit.

Pravidla a postupy

Emaily chodí ze schránky neodpovidejte@404m.com, kterou nehlídám. Pokud by něco nefungovalo, anebo plugin nějak zlobil napiš mi na drago@landofice.com a já se pokusím manuálně sjednat nápravu.

Adresy nikomu neprodávám, ani se o ně s nikým nedělím. Pokud by to někdo tvrdil, tak mi to napiš. Popovídám si s ním na tohle téma. Tyto emaily jsou opravdu použity výhradně pro odběr komentářů.

Plugin umožňuje se z odběru odhlásit.

Vzhledem k tomu, že některé články mají otevřené komentáře i několik let po publikování, tak není definována nějaká doba pro mazání emailů z databáze. Jeden email se navíc může vázat k více odebíraným článkům.

Pokud chceš i přesto svůj email vymazat z databáze postupuj prosím podle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Smažu jej z databáze ručně.

Napsat komentář