Podčlánková reklama

Pokud jste někdy chtěli na 404m.com mít reklamu anebo jej jen podpořit, tak máte možnost. Pomocí platby přes copywriting* můžete pohodlně a rychle zakoupit textový inzerát pod většinou článků (mimo reklamní články). Ten zde zůstane dokud bude blog existovat (založen byl v březnu 2008, nejedná se o krátkodobou záležitost). Můžu slíbit, že s ním nemám v úmyslu v nejbližších letech skončit. A i kdyby jsem se z internetu záhadně zmizel, stále zůstanou součástí  projektu WebArchiv – archiv českého webu.

Kolik to stojí a jaká jsou pravidla

Cena je momentálně nastavena na 121 korun včetně DPH (100 + 21). Maximální počet textových reklam pod článkem je 5.

Mám pár pravidel, za jejíž dodržení vám budu vděčný:

  1. Žádné odkazy na stránky porušující zákony ČR, warez, násilí, adult, hazard anebo takové, které by nemohl navštívit bez možných psychických následků nezletilí.
  2. Žádné texty, které jsou útočné, či jakýmkoliv způsobem uráží osoby ať už fyzické anebo právnické a to i skrytě.
  3. Pokud bude v článku propagována nějaká služba či produkt, prosím žádné reklamy konkurence. Není to hezké :/
  4. Vzhledem k nákladům spojených s transakcí, peníze za zrušené reklamy nevracím. O tom zdali porušuje reklama pravidla rozhoduji já. V každém případě není problém změnit obsah tak aby nevadil.

Pokud si nejste jistí, zdali vaše stránka splňuje pravidla napište mi na email drago@landofice.com.

*Dříve šlo platit i přes PayPal

PayPal jsem zrušil z důvodu zavedení MOSS. Kvůli pár platbám mimo ČR se mi nechce registrovat se a vyplňovat další papír. Jako alternativu nabízím využít peněženku v copywriting.cz. Administrace tam sice není nejjednodušší, ale zase nemusíte platit za každý odkaz zvlášť a na výběr jsou i další blogy.

Převodem na účet by to nešlo?

Pokud chcete nakoupit více odkazů naráz (minimálně 10) a nechcete přitom využít copywriting.cz, tak mi napište na drago@landofice.com. Může vám je vložit ručně a do článků, kam chcete. Platba je možná na účet a PayPal.

Nějaké statistiky a tipy kam umístit odkaz

Blog 404m.com má v současnosti přes 3000 publikovaných článků. Byl založen začátkem roku 2008. Je poměrně úzce zaměřený, takže nemám desetitisícové návštěvy. Průměrný počet návštěv za měsíc se pohybuje podle GA 15K – 17K z toho unikátních 5K – 6K.

Dal jsem dohromady nějaké statistiky, kam se vyplatí dát odkaz.

Provozovatel

Provozovatelem 404M.com jsem já, tedy Ivan “drago” Sárközi (fotka z Domain Day 1, jsem ten vpravo, ovšem dnes mám cca 3cm vlasy a zhubnul jsem 12 kilo). Dostal jsem IČ: 73500429 a mám povinnost platit DPH.

1 komentář u „Podčlánková reklama“

Napsat komentář