Česká firma si pořídila doménu yachting.com za 190K USD

Prémiová doména yachting.com byla v minulém roce prodána české firmě Zindulka System Services, s.r.o. za 190K USD. Jedná se o jeden z největších prodejů domén minulého roku.

Doména je momentálně přesměrována na online vyhledávač lodí Zindulka.cz, který založil Jiří Zindulka. Ten poskytuje potenciálním zákazníkům přehledná data ze čtyřech největších vyhledávačů lodí k pronájmu. Další menší vyhledávače plánují postupně přidávat. V součtu tak umožňují pronajmout si jakoukoliv z více jak 15 tisíc lodí po celém světě. Fungují přitom na bází provizí 10 – 20 %.

V roce 2017 měli zhruba 10 tisíc zákazníků. Většina z toho z Česka. Aby oslovili více lidí, zejména v zahraničí, neváhali si pořídit i luxusní doménu yachting.com za 190K USD. V rozhovoru pro iDnes řekl zakladatel služby: “Před nedávnem jsme koupili doménu yachting.com, což nám přivede spousty nových zákazníků a vystřelí nás to do celého světa.”

Závěr

No uvidíme jaký obsah na doméně vytvoří. Rozhodně je to super luxusní kousek, který si o to říká.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář u „Česká firma si pořídila doménu yachting.com za 190K USD“

  1. Wau riadná suma :O. Ale myslím že to kupujúci má veľmi dobré spočítané a vie do čoho ide a teoreticky tá cena môže byť ešte aj nízka. Tipoval by som že takýto trh bude len a len rásť – a možno za nejakú dobu – pár rokov to bude niečo obrovitanské ako napríklad airbnb alebo booking apod. A bude to úplne normálne, že ľudia si budu často prenajímať lode a jachty na menšie či väčšie výlety.

Komentáře nejsou povoleny.