Vaše gTLD/nTLD domény na prodej III.

.cz domény tady prodáváte každý měsíc, zkusíme tentokrát gTLD (nadnárodní domény) a nTLD (nové domény). Pokud máte nějaký hezký kousek k prodeji anebo vám něco zůstalo z dávných dob, využijte této příležitosti a nabídněte jej čtenářům 404M.

Ačkoliv je cena za doménu neomezená, snažte se jí držet v reálné rovině. Něco co jste si registrovali včera opravdu nemusí mít hodnotu v desítkách či dokonce stovkách tisíc.

Přidávat nabídky můžete až do pondělí.

Pravidla

 • Maximální cena domény je neomezená. Uvádějte jí prosím v CZK anebo její ekvivalent v EUR či BTC. Jakou měnu si zvolíte je jen na vás, ovšem nezapomeňte uvést alespoň hrubý přepočet na CZK.
 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka. Pokud toho máte víc, dejte si odkaz na portfólio do komentáře. Samozřejmě pokud prodáváte naráz pomlčkovou a bezpomlčkovou verzi za jednotnou cenu, tak to není problém.
 • Využijte k ohodnocení ostatních nabízených domén. Ideálně ohodnoťte poměr kvalita/cena.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com). Kouknu na to.
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu. Pokud kontakt nebude uveden, dám tam email z komentářového formuláře.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými. U IDN domény uveďte i punycode.

Pozor na podvody

Je zde šance, že se vám někdo ozve, že doménu chce. Po dlouhém vyjednávání se nakonec domluvíte na velkém balíku peněz. Nenechte se zviklat a využijte služeb třetí strany k převodu. Máme tu služby specializované na domény, kde vám pomohou celou transakci realizovat (Subreg, TELE3). Stačí jim napsat.

Šablona

Šablona slouží k zpřehlednění komentářů, prosím dodržujte jí. V pravém horním rohu 404M je sloupeček se šesti posledními komentáři. Takže případný zájemci uvidí název domény a cenu, což zvyšuje vaši šanci na prodej.

Šablona vypadá následovně:

 • sazeni.biz (doména musí být gTLD anebo .eu)
 • 3.500 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Sázet můžete papričky anebo taky peníze  (nějaký krátký popis, který prodává)

 

Závěr

Pokud chcete mít průběžně přehled o nově schválených nabídkách přidejte si do RSS čtečky následující feed.

 • 404m.com/2016/11/18/nabidnete-vasi-nejdrazsi-domenu-mimo-cz-iii/feed/

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů u „Vaše gTLD/nTLD domény na prodej III.“

 1. pornbeginners.com
  20 000,- Kč bez DPH (nejsem plátce)
  webdomonsale@gmail.com
  Součástí je dalších 11 domén s podobným názvem (v ceně), seznam na pornbeginners.com, pouze domény bez obsahu

Komentáře nejsou povoleny.