Vaše .cz domény na prodej XXI.

cz_ccTLD_logoMinulý týden jsem na tuto akci trochu zapomněl. Sice mi to několik z Vás připomnělo, ale už jsem jí nechtěl rozjíždět v sobotu. Na nabídku domén je škoda každého dne :)

Posledně se pár nějaká doména prodala. Vzhledem k menšímu počtu nabídek, se nám přehoupl průměr přes 5%, což je super.

Pravidla jsou pořád stejná protože zatím vyhovují. Jen přitvrdím trochu v třídění. Snažte se držet cenu domén, tak aby byla reálná. Vybírejte z nabídky kousky, které by sedli zdejším návštěvníkům. Tedy online podnikatelé a eshopaři.

Pravidla

 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, Akismet to rovnou háže do spamu. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com).
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.
 • Nezapomínejte cenu uvádět v CZK. Pokud chcete uvádět cenu v EUR, napište do závorky orientační přepočet. Je to kvůli lenivosti kupců.

Šablona

Šablona slouží k ulehčení celého procesu a šetří čas lidem, kteří vlákno odebírají prostřednictvím RSS.

 • NějakáDomena.cz (doména musí být .cz)
 • 2.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Pokud tuto hezkou doménu nekoupíte udělám na ní ošklivou linkfarmu! (nějaký krátký popis, který prodává)

Pozor na podvodníčky

Nevím zdali je jich více online či online, ale jsou tu. Pokud obchodujete online nebojte se uzavřít smlouvu anebo využít služeb třetí strany.

Závěr

Vaše nabídka zde je zcela zdarma. K ničemu se nezavazujete. Pokud dostanete více nabídek je jen na Vás komu doménu prodáte. Naopak kupci mohou klidně smlouvat anebo směňovat. Je to jak na tržišti :)

Přeji příjemné obchodování.

RSS kanál můžete sledovat zde:

404m.com/2014/03/14/vase-cz-domeny-na-prodej-xxi/feed/

Ještě jedna výzva na závěr: Neváhejte něco udělat pro své zdraví. Procvičte si ukazováček a klikněte na jedno z tlačítek pro sdílení na sociálních sítích :)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

12 komentářů u „Vaše .cz domény na prodej XXI.“

 1. Webwriter.cz
  30.000 CZK bez DPH
  domains@buydomain.cz
  Webwriter nebo-li Copywriter je textař pro webové texty. Textař, který se specializuje na tvorbu obsahu webových stránek. Pro takového je také určena tato doména. Může ji mít jen jeden z mnoha z nich jako své jedinečné jméno.

 2. lovedesign.cz

  dlouholetá doména pro grafiky a webdesignéry, oblíbené slovní spijení ve světě

  cena: 20 000,- Kč

  !!!! Nyní AKCE -90%!!!!!!

  po slevě zaplatíte pouhých: 2 000Kč (dva tisíce)

  A to se vyplatí! exkluziv manifik

  kontakt: patrik.humpolec závin seznam.cz

 3. opit.cz

  4000 Kč

  m.borka@gmail.com

  Doména vhodná pro restaurační zařízení, pro obchod s alkoholem, pro informační stránku o alkoholových produktech nebo alkohol testerech apod. Doména již zaplacena do března 2015.

 4. nejdiety.cz (nej-diety.cz)
  2900 Kc (nejsem plátce DPH)
  synergicky/zavinac/gmail.com

  Ideální doména pro ženy, propagaci různých diet, hubnutí, hubnoucích kúr, tablet na hubnutí, potravinových doplňků apod. Vhodná jako zdroj informací, diskuzní fórum, pro prezentaci výrobků a služeb, také eshop aj.

Komentáře nejsou povoleny.