Rychlosoutěž o 10 .eu domén

logo-czechiaSpolečnost Czechia má právě teď akci na .eu domény za 49 CZK/kus. V rámci propagace mě poprosili, jestli by jsem nerozdal 10 kódů na .eu doménu zdarma. Jen tak zdarma se mi je tedy dávat nechce, takže kód získá 10 nejrychlejších z vás, kteří správně odpoví na 4 jednoduché otázky :)

Konkurenční boj na českém webhostingovém trhu už pár let přituhuje. Czechia (Zoner) patří mezi společnosti, které pochopily, že je nutné hledat nové služby, kterými mohou oslovit zákazníky. Proto budou dnešní otázky zaměřené právě na oblasti, kde si Zoner opravdu věří.

Zoner jde do cloudu

Virtuální servery s kompletní správou (skutečná VMS), Office 365, Java EE platformy anebo nadupaný výpočetní výkon, to jsou trumfy cloudového řešení. Velké investice do technologii a lidí, si u nás nemůže dovolit každý. Vše zaštítěno značkou, která u nás má historii a dobré jméno. Zonercloud.cz je novou službou, která u nás zatím nemá pořádnou konkurenci.

1. otázka: Které technologie (virtualizační platformy) pro cloudové služby nabízí ZONER na novém webu www.zonercloud.cz?*

InPage

Službu InPage jsem si osobně vyzkoušel a napsal na ní recenzi (Když se na webhostingovém trhu zapomíná na BFU). Pro většinu z nás je instalace WordPress brnkačka. Dokážeme jej udržovat v chodu, opravovat jednoduché chyby a záplatovat podle potřeby. Jenomže také dobře víme, co se s ním stane, pokud jej necháme pár let bez dozoru. Právě na tyto lidi cílí služba InPage. Zákaznická i technická podpora. Detailní návody i uživatelská komunita. Na českém trhu je dost lidí, kteří chtějí stránky, ale netuší o nich naprosto nic.

2. otázka:  Jaká je aktuální cena oblíbené služby inPage pro webové stránky snadno, ve variantě standard. Cena za 1. rok, bez DPH.

SSL certifikáty

Zoner si “zabral” český trh s SSL certifikáty. Díky velkému objemu má velmi příznivé ceny a poměrně slušně tlačí propagaci. I díky tomu má v referencích známé velké firmy. Tradičně vsází na zákaznickou a technickou podporu.

3. otázka: Po jakou dobu můžete zdarma vyzkoušet certifikáty Thawte, Symatec, GeoTrust anebo RapidSSL? (beru obě odpovědi)

Zoner Photo Studio

Poslední otázku dáme na téma známého produktu Zoner Photo Sudio. Možná si říkáte, co má tento produkt společného s online službami. V tom případě vám doporučuji kouknout na Zoneramu. Njn obláčky :)

4. otázka: Jaké je číslo aktuální verze Zoner Photo Studia pro správu, editaci a úpravu fotek?

Závěr

Odpovědi přidávejte jako komentáře pod článek. Jakmile zjistím, že je 10 správných odpovědí, tak je zveřejním a výhercům pošlu email s kódem na .eu doménu zdarma, takže nezapomeňte vyplnit políčko s emailem. Kód se uplatňuje na této stránce. Pozor kód funguje do 31.10.2013!

* Tahle otázka se mi zdála trochu těžší, takže malá nápověda: Odpověď se nachází na této stránce :)

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

14 komentářů u „Rychlosoutěž o 10 .eu domén“

 1. 1.na virtualizační platformě VMware vSphere nebo na platformě od společnosti Microsoft – Hyper-V.
  2.akce 600,- bez DPH / rok
  3.30 dní zdarma
  4.verze 16

 2. 1. vmware, vsphere, hyper-v
  2. akce -50% 600kč bez dph, bez slevy 1200Kč
  3. 21 nebo 30 dní
  4. zoner photo studio 16

 3. 1. virtualizační platformy od společností VMware vSphere a Microsoft Hyper-V
  2. 600 KC bez DPH
  3. 21 nebo 30 dní.
  4. 16

 4. Odpovědi na soutěžní otázky jsou tyto:

  1.) VMware vSphere a Hyper-V.

  2.) 1200Kč a pro nové 600Kč bez DPH na rok.

  3.) Thawte má zkušební dobu 21dní
  Symantec, Geotrust, Rapid SSL zkušební dobu 30dnů

  4.) ZPS je aktuálně ve verzi 16.

Komentáře nejsou povoleny.