Prodej vašich Webů III.

Druhý pokus dopadl o něco lépe. Celkem 3 nabídnuté weby. V porovnání s pravidelnou nabídkou .cz domén zatím značně zaostává, ale třeba se to do budoucna zlepší. Tentokrát uděláme opět nějaké menší úpravy pravidel a postupů, ať se všechno zpřehlední a urychlí.

Pravidla a postupy

 • Nabídky vkládejte pod článek jako komentář, podle ukázky níže.
 • Každý může vystavit jednu nabídku na jeden web. Pokud prodá, anebo najde vážného zájemce, může mi napsat, já jeho předchozí komentář označím a může vložit další.
 • Všechny nabídky projdu ručně a schválím či neschválím. Důvod neschválení může být nedodržení šablony, porušení těchto pravidel, anebo prostě jen to že se rozhodnu. Nehledejte v tom prosím žádnou vědu.
 • Nepište pod tento blogpost jiné komentáře než hlasování. Diskutovat o změnách můžeme například zde.
 • Vzhledem k tomu, že jste dospělí předpokládám, že si dokážete ohlídat různé podvody. Takže mě do případných sporů netahejte.

Zmizelo pravidlo s hodnocením. Vzhledem k tomu, že se zde budou vyskytovat weby bez zveřejněné adresy, tak by hodnotit měli jen lidé, co jí znají a to nebudou :)

Co musí web pro přidání splňovat

 • Minisite/MFA/affil stránka – roční obrat minimálně 1000 CZK. Stáří minimálně tři měsíce. Pokud si nepřejete zveřejnit jeho URL v šabloně napište za adresu * SMAZAT *. Po kontrole upravím adresu jen na *.TLD.
 • Eshop – Obrat minimálně 30 tisíc CZK za rok. Staří minimálně tři měsíce.
 • Blog/Magazín – staří minimálně 6 měsíců. A alespoň jednu z následujících věcí: GPR 3, SRANK 3, Návštěv 3K/měsíc, obrat 1K/měsíc, 50 unikátních článků delších 300 slov.
 • Ostatní druhy webů – staří minimálně 6 měsíců. Obrat za rok minimálně 30 tisíc.

Prozatím žádný weby s obsahem pro dospělé to znamená: hambatý obsah, násilí, drogy apod.

Dále weby porušující i kdyby jen v teoretické rovině zákony ČR. Pokud si nejste jistý, tak mi napište na email drago@landofice.com.

Šablona

 • druh // MFA, Eshop, Blog, diskuzní fórum
 • domena.tld //URL je nutností. Pokud si jí nepřejete zveřejnit, dejte za ní * SMAZAT *
 • Cena: 20000 CZK //konečná cena pro kupce v CZK, žádná aukce anebo navrhněte. Slováci můžou použít EURa, ale prosím do závorky přidejte alespoň hrubý přepočet.
 • Obrat: 10000 CZK/rok (2000/affill zbytek PPC) //kolik web za rok vydělal peněz a jakou formou, připravte si pro případné zájemce screenshoty či výpisy.
 • Návštěvnost: 10000/měsíc // orientační návštěvnost
 • Kontakt: lamer@domena.tld //email, mobil, skype atd. prostě způsobem jakým chcete komunikovat
 • Staří webu: 36 měsíců //staří projektu, který vydělává
 • Info: web vydělává na dobrých pozicích, vše vysvětlím zaučím, návratnost jsou dva roky //všechny dodatečné informace, které by mohli lidi zajímat a zvýšit tak šanci na prodej. Ranky, historie, počet unikátních článků a tak dále.
 • Podmínky: platba na účet, jen do dobrých rukou //pokud jsou nějaké podmínky prodeje napište je sem a ušetřete čas sobě i ostatním.

Doporučení

Dávejte si pozor s kým obchodujete. Podvodníci jsou všude, takže si vše důkladně ošetřete v podmínkách prodeje. Můžete použít smlouvy, třetí stranu a tak dále. Podnikání na internetu je tvrdá záležitost.

FAQ

 • Pokud budete chtít třeba v budoucnu odstranit vaši nabídku, stačí mi napsat na email.
 • Nabídky se mohou přidávat do 11.3.2013 23:59.
 • Procházení a schvalování nabídek je průběžné. Vždy když jsem u počítače tak na to jednou za čas kouknou.
 • Aktuální nabídku můžete sledovat pomocí RSS na http://404m.com/prodej-vasich-webu-iii/feed/

Závěr

Přeju úspěšný prodej či nákup. Pokud se o této akci zmíníte třeba na sociálních sítích budu vám vděčný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

8 komentářů u „Prodej vašich Webů III.“

 1. Název: Cestovní blog / magazín FurtherIt.org
  Adresa: http://furtherit.org
  Cena: 5000 CZK
  Obrat a návštěvnost: neměřeno (viz. info)
  Kontakt: janchv@seznam.cz
  Staří webu: 6 měsíců
  Info: Anglický magazín s tipy na oblíbené cestovní destinace, Page Rank 4. Web byl založen před půl rokem na pěkné šabloně a s cílem vydělávání pomocí tipů na hotely vkládaných do jednotlivých článků (např. affil Booking.com), popř. AdSense, k tomu už jsem se ale nedostal a projekt delší dobu stojí. Nebyly přidávány ani nové články, ani nebyla řešena propagace, zisky i návštěvnost tedy prakticky žádné. Ideální web do sítě travel webů apod.
  Všechny články unikátní, kupci mohu dodat kontakt na levného pisálka, který by v práci pokračoval.
  Podmínky: Férové jednání.

 2. Hudební portál

  pozoun.cz a pozoun.com

  Cena: 10 000 CZK

  Výdělek ppc adsense
  Rok 2012 – 420Kč
  za rok 2013 do 8.3.2013 – 116Kč

  Návštěvnost: http://pozoun.cz/statistika.php unikátní IP adresy za den (včetně robotů)

  Kontakt: patrik.humpolec zavináč seznam.cz nebo webtrh alias Macecha

  Staří webu: rok 2009 | doména registrována 02.09.2008

  Ranky: celkem dost zpětných odkazů http://pagerank.jklir.net/ranky/cG96b3VuLmN6PR

  Info: Hudební portál na videoklipy. Administrace na přidávání videa (název, embed/html kód, a stačí zadat url obrázku a náhled se sám stáhne a ořízne do potřebné velikosti). Web je hodně starý, a hlavně jde o dobrý název domény, jen samotný název domény má hodnotu… O web se vůbec nestarám, ale když člověk přidá pár hitovek z youtube, hned se zvedne návštěvnost, kdyby se o to někdo pravidelně staral každý týden přidal pár videoklipů z youtube, tak hned se zvedne návštěvnost a tím i výdělky. Všechno vlastní kód, žádný wordpress, takže ruční práce, jinak automatika, administrace pouze na přidání videa, na smazání musíte do mysql. Vhodně i na kompletní předělání webu, díky historii a dobré doméně…

 3. Téma: Hudební magazín
  Url: http://www.hudebnistage.cz
  Cena: 10000 CZK
  Obrat: Přesně nesledován. Výdělky z prodeje odkazů a publikací PR článků.
  Návštěvnost: 1800 UIP/měsíc
  Kontakt: info@wladass.cz
  Stáří webu: 3 roky
  Info: Na webu se vyskytují tiskové zprávy, které zasílají PR manažéři a hudební skupiny sami, takže stačí jen publikovat články od nich. Web běží na vlastním RS. Lze přidávat skupiny, videoklipy a texty písní atd. Doplňkové info na http://webdeal.cz/dalsi-nabidky/prodej-hudebniho-webu-t5457.html Faktura samozřejmostí, jen pro vážné zájemce.

 4. Magazín
  AutoDesire.cz
  Cena: 15 000 CZK

  Zisk za rok 2012: 12000 CZK/rok (7000/PR články, 3500 skrze ads.ranky.cz, 500 prodej bannerů, 1000 přímý prodej odkazů, 100 PPC )

  Návštěvnost: 500/měsíc
  Kontakt: radim@webrs.cz
  Staří webu: 25 měsíců

  Info: PR3 SR2, web trpí malou návštěvností, nicméně dokáže vydělat na prodeji PR článků a přímém prodeji odkazů.
  V případě vyšší návštěvnosti jistě stoupnou i zisky.
  Důvod prodeje: nestíhám kvůli VŠ starat se o tento web, jelikož mám i další projekty, ale rád bych, abyc se posunul dál.

 5. Druh: FB systém pro dodání reálných cílených fanoušků

  Doména: likemarket.cz

  Cena: 20000 CZK (cena k jednání – více v popisu nabídky)

  Obrat: 7000 Kč (za 2 měsíce)

  Návštěvnost: desítky denně

  Kontakt: jan@kalianko.eu

  Staří webu: 3 měsíce

  Info: CENA K JEDNÁNÍ – 20 000 Kč (vývoj systému vyšel na bezmála 50tis. Kč).
  Systém pro dodávání přesně zacílených FB fanoušků = žádné mrtvé duše. Lidí se registrují (povolí přístup do FB aplikace). V té se jim zobrazují kampaně -> otevřou FB stránku a buďto dají nebo nedají LIKE. Není to tedy “tady klikni a něco vyhraješ”. Lajky se načítají speciálním napojením na FB profily – přesně víme co daný uživatel lajkoval a kredity se přičítají jen těm, co opravdu lajkovali. Zároveň systém hlídá, zda již daný uživatel nedal stránce v kampani like (i mimo kampaň dříve) a pokud ano, tak kampaň nezobrazí. Zároveň se garantuje inzerentům, že fanoušci neodejdou a pokud ano, tak za ně neplatí – systém ověřuje, zda fanoušek like nezrušil. Velmi propracovaná a přesná aplikace. Umožňuje cílení na kraj, okres, město, pohlaví, věk, zájmy, jak bydlí a další možnosti – možno vidět po registraci.
  Aplikace je komplexní, otestovaná, ale nezvládal jsem pro časovou tíseň systém rozjet. Z tohoto důvodu prodám za cenu nižší, než je cena vývoje. Vše ukážu, technická správa (technik na úpravy) je k dispozici… Dotazy rád zodpovím. Včetně několika domén atd.

  Podmínky: Platba na účet, hotově nebo po dohodě i na splátky (ale jen důvěryhodným zájemcům). Cena je k jednání – 20 000 Kč (vývoj aplikace vyšel na skoro 50 000 Kč).

 6. tema: fotbal
  domena: http://www.fotbal-zive.cz
  kontakt: info@webmint.cz
  cena: 45.000,- CZK
  rocni zisk ADSENSE: 5.000,- CZK
  navstevnost: 56.000/rok (unikat) cca 100.000 zobrazeni
  info: web nebyl vice jak 3 roky updatovan, neni nikde nalinkovan, staci udelat backlinky a psat obsah a web bude velmi uspesny
  na keyword „Fotbal živě“ 7. google, 13.seznam
  a to bez backlinku

 7. téma: Blog/magazín
  doména: jaknepodnikat.cz
  kontakt: martin.krupauer@gmail.com
  cena: 3.000 Kč
  zisk: prozatím nikde nemonetizováno
  návštěvnost: cca 20UIP denně
  info: Web o podnikání, podnikatelských chybách, jak nepodnikat. Všechny články jsou unikátní, obrázky z free fotobank. Na webu koupená wordpress šablona za 45$. Stáří webu je 7 měsíců.

 8. Téma: online televize
  Doména: http://www.onlinetelevize.eu
  Cena: 36000 CZK s DPH
  Obrat: rok 2012 – 9618,- ADSENSE
  rok 2013 (do 28.2.2013) – 1237,- ADSENSE
  Návštěvnost: cca 8000/měsíc, rok 2012 164tis/87tis unikátní náv.
  Kontakt: info@machrhoumr.cz
  Doména stáří: 2011-05-03
  Projekt cca od ledna 2012
  Info: Web vydělává pouze na AdSense, odkazy nebyly prodávány. Web běží rok samospádem, pouze občasná kontrola. K doméně onlinetelevize.eu přidám i doménu onlineradia.eu, kde je možné spustit podobný projekt.
  Web má slušnou návštěvnost, lidé přidávají komentáře.Běží na wordpressu. Vysoké ranky u podstránek. Nebyly vytvářeny backlinky. Na hlavní klíčové slova top pozice. Doložit lze jak návštěvnost, tak výdělky AdSense! Hlavní AdSense banner se střídá s bannerem z jiného vlastního projektu (eshop), proto je možné získat z reklamy další peníze, odstraněním banneru, případně vyměnit za affil atp.
  Podmínky: ponechat 1 rok 1 odkaz z bočního panelu.
  Bez dokl. bez DPH
  Platba na účet a nebo hotovost :)

Komentáře nejsou povoleny.