Platinum.com prodáno za 250K USD

Už dlouho jsem nepsal o žádném velkém prodeji domén. Tak to teď snad napravím. Za použití brookerských schopností lidí z Moniker se podařilo společnosti Computer Associates prodat doménu platinum.com za 250K USD.

Kupcem je německá společnost na výrobu jídla pro domácí mazlíčky. Prozatím používali Platinum-Natural.com. Údajně měli o doménu už delší dobu zájem, ale prodejce stanovil cenu dosti vysoko. Tento rok na jarním Moniker’s DOMAINfestu byla totiž k prodeji s reserve mezi 0,5M až 1M USD.

Cena prodané domény vzbudila mezi domainery rozpaky. Co jsem takhle procházel fóra většina z nich by požadovala minimálně 3x tolik.

Computer Associates přes Moniker prodávají více domén například Security.com, 1800business.com anebo Cheyenne.com. Zajímavé je, že většinu hezkých kousků získali díky akvizicím. Například právě zmíněná Platinum.com dříve vlastnila společnost Platinum Technology, kterou koupili v roce 1999.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

5 komentářů u „Platinum.com prodáno za 250K USD“

  1. Jojo požadovali by 3x tolik. Jen jestli by to za tu cenu někdo vzal.

  2. Konzervy a granule musia dobre sypať. Čakal by som skôr nejakých predajcov platiny…

  3. No cena byla uchazející, tak jsem hold neodolal a koupil si jí do svého portfolia.. prostě to psí žrádlo dobře sype… :D

Komentáře nejsou povoleny.