Facebook umožňuje vytvořit vlastní odkaz na timeline

Pokud kšeftujete s Facebook accountama tak zbystřete. Právě na mě vyhodil FB možnost změnit si permanentně odkaz na timeline. Co jsem koukal spousta slovních spojení je ještě volných, takže máte možnost získat dobrou adresu na facebook.com/keyword.

Takže rychle testovat volné kousky. Tohle je velká šance pro všechny, srovnatelná snad jen s možností registrovat si novou TLD na kterou není sunrise!

Jednoduše řečeno – To co si zaregistrujete dnes jako unikátní adresu může mít za pár dnů hodnotu stovky dolarů a do roka i tisíce. Takže nečekejte a pusťte se do toho! Takováto šance se jen tak opakovat nebude. Mě tuto možnost nabídlo, když jsem se šel kouknout na můj timeline a něco jsem chtěl přenastavit.

EDIT 18:34 – Tak koukám, že to jde jen u ověřených účtů.

EDIT později: Tak to vypadá , že jsem objevil Ameriku a jde to už dlouho :)

Tak nám to dovysvětlil PATWIST (viz. komentář): „… Adresa FB stránky sa dá zmeniť po dosiahnutí 25 fanúšikov, po dosiahnutí cca. 100 nie je možné zmeniť názov skupiny. …“

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj s ostatními

15 Comments

 • No s touto FB monetizáciou nemám až také skúsenosti, mám len pár stránok, ale znamená to, že si musím prejsť celý ten proces tvorby stránky a všetko povypĺňať atď.? Zvoliť správne kategórie, povypisovať všetko a tak?

  (0)
  • Našel jsem to pod nastavením uživatelského jména. Tedy myslím. Nemám ten účet ověřený. Mělo by to jít i u skupin.

   (0)
 • Lukas

  No já tuto možnost mám na fb už více než rok, takže nic nového:). Jde to i u stránek.

  (0)
 • Lukáš

  Tohle byla první věc kterou jsem udělal na svém profilu po registraci na fb ..

  (0)
 • Sice to jde, ale jen u stránek které už nějakou dobu běží, mě to nabídne jen u těch starších, u novějších nikoli, nevím ale kde je ta hranice, jedna stránka co běží dva měsíce, tak ta šla, ale ta co běží jen tři týdny ta nejde. Takže na novou to asi nepůjde vůbec.

  (0)
 • Lukas

  freez: u stránek to jde až od určitého počtu "fanoušků" u stránek. Dříve byl limit 30, dnes je již asi limit jiný.

  (0)
 • Dneska jsem jednu založil a hned mi to nabídlo odkaz, u další už ale chce 25 fanoušku...

  (0)
 • U FB fanpages se to da nastavit, ma to ale hacek. Dovoli vam to nastavit si textove ID az od urciteho poctu fanousku. Cas nehraje roli, vytvoril jsem fanpage a hned jsem tam tu moznost mel (samozrejme docasne zablokovanou, nez naberu urcity pocet fanousku - tusim, že 25 to bylo).

  (0)
 • Bavíme se o Facebook Page? jako například tot: https://www.facebook.com/OldaFotograf ? To už jde dlouho. Název nejde změnit, pokud překročíš určitý počet fanoušků.

  (0)
 • Možnosť vytvoriť účet, alebo stránku (napr. facebook.com/keyword) hierarchia linku je rovnaká je už dávnejšie. No neva ale ďakuejem za možný tip :) Adresa FB stránky sa dá zmeniť po dosiahnutí 25 fanúšikov, po dosiahnutí cca. 100 nie je možné zmeniť názov skupiny.

  (0)
 • Presne tak, zmeniť názov stránky je možné kým počet fanúšikov nepresiahne 100, ale ak sa už raz zadá URL ...teda facebook.com/nieco ... toto je trvalé a nedá sa to už zmeniť

  (0)

Comments are closed.