Twitter zlobí typo domény

TwitterOblíbená sociální síť na lavinové šíření informací Twitter má stále větší problémy s typo doménami. Nově se totiž na jedné z nejčastější překlepové doméně twiter.com začala objevovat hláška Today is our 6th Birthday and you’ve been selected to take part in the celebration! For your chance to win choose one of the amazing gifts on the right! na typicky modrém Twittrovském pozadí. Pokud se rozhodnete “oslavit 6té narozeniny” dostanete se na stránku, kde za 50 CZK SMSesku s největší pravděpodobností nic nevyhrajete.

Celkem originální způsob jak maximalizovat příjmy z typo domény to se musí nechat. Samozřejmě Twitter se proti tomuto brání a už vyplnil stížnost u WIPO (World Intellectual Property Organization). Ovšem než dojde k nějakému rozhodnutí potrvá to ještě nějaký ten měsíc.

Na fusible.com bylo zveřejněno několik typo domén a kolik tak zhruba za měsíc mají návštěvnost.

  • twitte.com – za květen 2010 hlášeno 20K návštěvníků
  • twtter.com – za srpen 2010 hlášeno 25K návštěvníků

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

8 komentářů u „Twitter zlobí typo domény“

  1. Lidi jsou blbý, ani se nemaskuje ta URL adresa ale přesměruje se to na socialquizportal.com takže je to jasné.. Kdyby to zůstalo na twiter tak si toho všimne méně lidí

  2. tiez sa mi podarilo jednu uchmatnut :-) nahodou je tam tak priemer 1k mesiac

  3. skrytý komentář
    Pro zobrazení komentáře odešlete SMS ve tvaru JOKE na číslo 903 999. Cena krátké textové zprávy je 999,- Kč vč. provize státu.

  4. Musi mit velkou radost z wipa, vysolili za ni nekolik set tisic a ted ji maji za 2-3 mesice pryc…to je zarny priklad jak se spalit s investovanim do typo domen…

Komentáře nejsou povoleny.