Minisite snadno a rychle

Tak tu mám zajímavou novinku pro tvůrce minisite. Czechia.com v rámci projektu inPage rozjela nový tarif inPage Mini, který je naprosto zdarma ke každé objednané doméně.

inPage je oblíbená služba, kterou využívají nejen k podnikání lidé z celé České i Slovenské Republiky. Umožňuje velice snadno a rychle vybudovat menší i rozsáhlejší webové prezentace. Výhodou je do velké míry automatizace celého procesu. Není nutné mít znalosti spojené s technickou stránkou věci, jako je například správa domény. Nevýhodou je pak placení pravidelných poplatků. Na vše dohlíží nepřetržitá online podpora. V tomto případě se opravdu jedná o nepřetržitou online podporu čítající více jak deset lidí, tedy žádné lákadlo jen pro reklamu. Pro firmy a OSVČ, které potřebují jen online prezentaci s kontaktním formulářem je tato služba ideální.Pár lidem jsem jí dokonce s klidným srdcem doporučil a byli spokojeni. Nějak jsem si odvykl doporučovat studenty jako dříve. Ostatně moc talentovaných a důvěryhodných jsem za posledního půl rok nepotkal.

Ale to už jsem odbočil. Nový tarif inPage mini umožňuje udělat si prezentaci o velikosti 3 stránek. Na ideální minisite by to chtělo ještě o dvě stránky více. K dispozici jsou upravitelné šablony, kontaktní formulář k případnému prodeji domény, anebo reklamy, statistiky návštěvnosti a místo pro 100 fotografií. To vše zdarma k doméně. Nejlepší na tom všem je ale podle mě přehlednost. Vše se ovládá z jednoho účtu, takže se v tom časem nebudete ztrácet. Prostě si koupíte doménu, přidáte k ní inPage, nahodíte obsah a můžete se starat o linkbuilding.

Pokud umíte programovat a na minisite máte vlastní CMS asi službu inPage mini k doméně nevyužijete. Jestli ale musíte používat na pár stránkové minisite třeba WP, tak můžete inPage mini zkusit v rámci akce .eu doména na 2 roky za 90 CZK. Myslím, že za dva roky si 90 korun vydělá snad každé minisite. Pokud nemáte ani ponětí co je to minisite a jak se na tom vydělává koukněte na cn130.com.

Mimochodem pokud jste v nedávných soutěžích vyhráli doménu zdarma, tak samozřejmě máte možnost si inPage mini vyzkoušet. Pokud ne, tak sledujte aktualizace tohoto postu. Něco se chystá ;)

Edit 17.5.2011 01:00: Tak na webfair.cz se právě rozjela soutěž o kupóny na .eu doménu na 2 roky od Zoneru. Takže máte šanci vyhrát a zkusit inPage Mini

Edit 19.5.2011 16:15: Další podobná soutěž se rozjela na webdeal.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře u „Minisite snadno a rychle“

  1. Zdravím, tak to je opravdu dobrá zpráva. :) Zkouším minisites/mini-eshop na MiniWebu, ale inPage Mini je výrazně lepší. Za 90 Kč/2 roky nemá obdoby.

Komentáře nejsou povoleny.