Nový seznam prodaných .cz domén

Seznamů prodaných .cz domén je dost málo. Pokud pominu výpisy z daukce, které sem pravidelně dávám v neděli a můj občas aktualizovaný doménový rejstřík (už je to několik týdnů od poslední aktualizace), tak tu vlastně nic pořádného nemáme. Nemůžeme se pak divit, že kupcům se zdají ceny přestřelené a právě registrované kousky, zkouší mladí domaineři prodávat za závratné sumy. Jednoduše řečeno stále je na našem minitrhu problém, aby se nabídka setkala s poptávkou v rozumné ceně. Právě seznamy prodaných domén mohou v tomto případě pomoci. Jeden takový, kde naleznete prodané domény s hodnotou alespoň 5K CZK, můžete najít na adrese webadresy.cz/prodane-domeny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

8 komentářů u „Nový seznam prodaných .cz domén“

 1. Ja som pocul, ze Ahyde predal reklama24.cz za mega. ALebo si to nezahrnul preto, ze nemas tento fakt podlozeny?

  Alebo som pocul zle?

 2. Pokud namatkou zavzpominam, tak treba:

  mega-last-minute.cz – 12 tis. Kč
  rentia.cz – 30 tis. Kc
  vizitka24.cz – 18 tis. Kč
  pripojisteni.cz – 70 000 Kč

 3. @Brozman: Ahoj, budeme rádi, když nám pošlete tipy na velké prodeje domén (ideálně s odkazem na zdroj), které do seznamu zařadíme.
  @Jakub Hejda: Můžu tě poprosit, aby si to zkusil ještě jednou? Když jsem to teď zkoušel, tak mi to jede. Každopádně ale díky za upozornění :-)

 4. @Jakub Hejda díky opraveno.
  @TonyK mohl bych tě poprosit o zdroj nebo se jedná o tvoje prodeje ? dík

 5. No Ahyde měl tuším reklama.cz ….a ta šla za cca pul mega nebo ne?

 6. Dík za zoznam, niektoré ceny sú dosť zaujímavé. Ale aj tak by ma zaujímalo či sa naozaj predávajú “second hand” domény tak slabo, alebo len nikto tie predaje neregistruje.

Komentáře nejsou povoleny.