Slevové weby na vzestupu

Sledování trendů a vývoje na trhu je většinou předpokladem k tomu, aby jste vydělali pořádný balík peněz. Základem je naprosto si věřit, že máte pravdu a vaše investice je správná. Nemusí to vždy být naprosto jednoduché, zvláště na začátku. Čím déle ale budete váhat a vize začne nabírat na reálnosti, tím těžší může být prorazit, protože začne přibývat konkurence, která je často prostě lepší.

U domén je to daleko těžší, protože je jich limitované množství. Musíte včas podchytit trendy a být schopný prodat v pravou chvíli za správnou cenou, protože po nějaké době už může být pozdě. A co je právě teď na vzestupu?

Alespoň u nás právě teď začínají dosahovat vrcholu slevové kupóny a různé formy uplatnění hromadných slev ala GroupOn. Vhodně zvolená strategie marketingového nátlaku a možnost získání výhod pokud pozvete kamarády prostě funguje. Je tedy jen otázkou času, kdy podobné weby v různých variantách postupně evolvují v další kupónová lákadla a ty budou potřebovat své domény. Domaineři, kteří tento trend předvídali si teď určitě mnou ruce.

Zrovna nedáno se v zahraničí prodala velice top doména DiscountVouchers.com za parádních 100K GBP. Slevové domény, ale nejsou jen trendem dneška. Už dříve proběhlo pár opravdu hezkých prodejů:

 • discountlaptops.com $23,760
 • discountmeds.com $22,500
 • discountbedding.com $22,311
 • discounthardware.com $20,000
 • discountstores.com $36,000
 • discounttravel.co.uk $21,765
 • discounttours.com $21,000
 • discountsoftware.com $23,500
 • freediscount.com $10,000
 • discounts.org $10,600
 • vouchers.eu $14,751
 • myvouchers.co.uk $10,692

Podle mě jsou teď slevové weby na vzestupu. Zanedlouho budou možná vznikat efektnější a marketingově výhodnější slevopenězostroje, anebo se do slevobizu pustí velké firmy a vezmou to trochu jinak. Těžko říct. V každém případě je právě tento slevobiz ukázkou toho jak se stále dá s dobrou vizí a odhadem investovat do budoucnosti i v dnešním domainingu. Copak nás asi čeká za 3 – 5 let?

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

8 komentářů u „Slevové weby na vzestupu“

 1. Drago, v Google reklamách mi tu inzerují nějaký divný oranžový lidi, ČSSD se jim myslím říká..
  Je to tu takový zvláštní..kdybys to chtěl bloknout tak je to url http://www.cssd.cz/

  (0)
  • No to je věc člověk, napíše článek o slevách a už tu má reklamu levice :D
   Těm už jsem dal ban dávno, ještě je hodit do konkurenčního filtru na adsense ať je klid.

   (0)
 2. Jeden docela zajímavý článek na téma Grupon:
  http://mashable.com/2010/10/16/groupon-andrew-mason-turd/

  (0)
 3. To Unreal:

  To si teda nemyslím. Hodně si kupuju různý slevový vouchery do restaurací a většinou je to tak, že máš voucher v hodnotě třeba 500 Kč, za který zaplatíš jenom 250 Kč, ale vybrat si můžeš cokoliv z lístku a pochybuju, že chlast bude někde kvalitnější a někde míň.

  Stejně tak je to i s jdílem. Musíš vychytat vouchery, který jsou do luxusních restaurací, tam si tě většinou nedovolí ojebat.

  (0)
 4. To Unreal:
  uvědom si, že většinou jsou v akci(slevě) služby a jídlo u kterých jsou poměrně velké marže. Pak není problém dát slevu 50% s vidinou velké reklamy na netu a možnosti získání pravidelného zákazníka/strávníka.

  (0)
 5. Dobrý den všem,
  Slevových portálů se urodilo jako hub po dešti a stejně tak začíná přibývat i agregátorů. Většina z nich ovšem nedosahuje zrovna zázračných kvalit. Agregátoři berou každý nový portál ať je nabídka dobrá nebo ne, fungují jim dost mizerně filtry a co je horší stávají se pro člověk dost nepřehlednými.

  Zdaleka nejlepší zkušenost mám s portálem www.VIPceny.cz , zde je opravdu user friendly filtr, po registraci možnost přednastavit si prostředí tak, abych viděl, jen to co mne zajímá a to od portálu, které mne zajímají. Plus je zde fakt zajímavý program pro fanoušky této stránky. Ještě jednou bych si tedy dovolil doporučit portál www.VIPceny.cz VŠEM kdo si toto čtete, jsou prostě svojí kvalitou úplně někde jinde jinde.

  S pozdravem

  Tomáš Douda / VIPceny.cz

  (0)
 6. já využívám dosti slev na www.hyperslevy.cz a myslím,že to je bomba, dá se sehnat skoro všechno a je to levné

  (0)

Komentáře nejsou povoleny.