Jste si jistý, že vám reklama přináší zákazníky?

Při investování do reklamy doufáme, že se nám to vyplatí. Ve většině případů od zisku odečteme náklady na reklamu a jsme s marketingem hotovi. V dnešní konkurenční době, kdy nejsou peníze na zbit však není divu, že toužíme rychle a přesně zjistit, která reklamní kampaň se nám vyplatila a kterou raději pro příště vynechat. Přepočítáváme každý odkaz, každý klik, každý pronajatý prostor na banner. Ve výsledku to však stojí hodně času a dopátrat se výsledku není vždy to pravé. Co kdyby jsem vám řekl, že můžete mít naprosto všechno pod kontrolou. Jen nahrajete své data z google analytics do programu a přiřadíte k jednotlivým příchozím odkazům cenu a hned zjistíte na kolik vás vyšel jeden příchozí návštěvník. Vhodnou implementací pak můžete zjistit, kolik vám jeden odkaz vydělal peněz. Tak co stálo by to za další čtení?

Někoho před 2 roky napadlo, že by se hodil systém, který za vás porovná faktury a data z google analytics. V podstatě tím začaly 2 roky vývoje nového systému ATIM. A výsledek? Asi nejvýstižnější je reklamní text na stránkách:

Nejen, že zjistí cenu za jednu objednávku ze zdroje, ale umožní vám evidovat všechny související náklady s provozem e-shopu, ať již fixní náklady či náklady na mzdy zaměstnanců. Výsledkem pro Vás je komplexní pohled na vyhodnocení efektivity Vašeho podnikání na internetu jako celku, kdy ATIM zpracuje jak výnosovou, tak nákladovou část Vašeho podnikání.

Krom sledování nákladů na reklamu, dokáže ještě ATIM:

  • Sledovat pozice jednotlivých klíčových slov ve vyhledávačích, včetně zaznamenání historie. Snadno tak můžete zjistit o kolik přijdete pokud spadnete na předchozí pozici.
  • Na kolik vás vyjde která pozice na zbozi.cz (budete sami překvapení)
  • Automatické monitorování všech známých i neznámých ranků, včetně jejich historie.
  • Sledování zpětných odkazů a jejich ranků. Snadno tak můžete poznat penalizované weby.
  • Různé možností reportů a analýz (automaticky generovány), za které se u různých SEO firem platí tisíce

Jednoduše se jedná o systém, který poslouží nejen pro vaší SEO analýzu, ale zároveň máte kdykoliv chcete v podstatě audit nákladů vašeho eshopu. Vše je pod kontrolou. Brzo získáte přehled o tom co se vyplatí a co jsou jen plané sliby podvodníčků, kteří chtějí vydělat a nic za to nedat. Kontrola je navíc rychlá a snadná. Po měsíci si jen ze seznamu odškrtáte stránky, které posílají nekonvertující návštěvnost a koupíte reklamu u těch co posílají kvalitu. Normálně by na analýzy nebyl čas, ten teď získáte, protože vše je automatické. Popravdě se původní myšlenka trochu rozrostla.

A co dodat na konec? Pokud jste majitelem eshopu, velkého portálu, anebo SEO agentury určitě stojí za to minimálně kouknout  na prezentaci přímo na stránkách Atim.cz. Možná bude právě tento systém už brzo nutností pro všechny výše zmiňované, což přináší další dobrou zprávu, protože společnost chystá affiliate program, který by měl začít pro všechny fungovat během následujícího týdne. Rozhodně doporučuji podchytit projekt včas. Povize by, pokud si to dobře pamatuji, měla být 15%.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4 komentáře u „Jste si jistý, že vám reklama přináší zákazníky?“

  1. To vyhodnocení ceny objednávek vyzkouším vypadá hodně zajímavě, většinou jsem to počítal v excelu a je fakt, že někdy jsem se na to vykašlal úplně .)

  2. Dobrej typ, je tam toho plno co nepotřebuji ale co mě zaujalo a funguje naprosto skvěle ja to porovnávání ve zbozi.cz to mně ušetří měsíčně kýbl nervů a pár hodin práce.

Komentáře nejsou povoleny.