Půl milionu za název města

Že se přes společnost sedo.com pravidelně prodají domény za velké peníze není nic nového. Tento týden se ale v aukci vydražila doména za opravdu pořádné peníze. Jak už bylo zmíněno v nadpisu jedná se o doménu města, konkrétně Jerusalem.com a konečná cena dosáhla 510K USD.

Kromě ní se ale prodali za slušné peníze i voke.com (35K USD), stickyboard.com (30K USD), justgloves.com (30K USD), vergleichen.com (28,6K EUR), pons.com (25K USD), haa.com (14K USD), swiss-made.com (13K EUR), daumtv.com (12K USD), safer.com (10K EUR), coverlet.com (10K USD), vacationpackages.org (18,5K USD), hemroid.net (15K USD), ecommerce.org (10,9K USD), club.org (10K USD).

Btw nedávno jsem zkoušel projít názvy všech obcí v ČR na .cz doméně a až na pár kousků (většinou 3 slovné názvy obcí) úplně vyprodáno. Možná by jsem mohl udělat nějaký přehled na gTLD.

(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře u „Půl milionu za název města“

  1. Ono to, ale neni az zas tak super deal, kdyz se pred rokem prodala taky pres sedo za 750k $ viz. http://www.elliotsblog.com/jerusalem-com-purchased-for-750k-2 , takze nic moc investice...

    (0)

Komentáře nejsou povoleny.