Jsou pravidla na webtrhu omezující?

Většina lidí si myslí, že pravidla na webtrhu jsou přísná. Můj osobní názor je, že jsou nastavená na přijatelnou úroveň a umožňují pohodlnou diskuzi mezi členy. Je nutné vzít v úvahu, že to občas není jednoduché, protože se zde střetávají lidé, kteří už něco dokázali vs začátečníci, starší generace vs mladší, lidé s titulem a lidé, kteří jak o sobě zádi tvrdí vychovala ulice. Často se tak setkává několik naprosto odlišných přístupů z nichž se jen těžko dá určit, jestli vůbec nějaký je špatný. Role moderátorů je dohlížet na jednotlivé diskuze a uklidňovat situaci, když se začne vyostřovat. Nejen já jsem si k tomu ještě přibral roli odpovídat na často kladené či opakující se otázky. Nejvíce práce je, ale s … Pokračování textu Jsou pravidla na webtrhu omezující?