Nejlepší současné nabídky na doménovém trhu 1

auction.gifPoslední dobou není o čem moc psát (Ahyde nekupuje 2500 .cz domén každý den), tak jsem se rozhodl jednou za čas projít nejlepší nabídky domén co se nalézají na českém internetu a upozornit na ně. Prozatím jsem si vybral samozřejmě webtrh.cz a aukro.cz. Pokud víte o dobrých nabídkách domén ještě někde jinde na českém internetu tak mi to napište do diskuze pod článkem. Samozřejmě pokud máte nějakou dobrou nabídku sami tak odkaz klidně hoďte do diskuze. Podmínkou je, že se musí jednat o český keyword, nebo musí být na .cz doméně. Konec aukce musí být do 7 dnů. Zahraniční trh je moc velký a to by jsem nedělal nic jiného.

Webtrh.cz

dluzit.cz

Do konce aukce zbývají 2 dny. Reserve nebylo dosaženo. Současná cena 250Kč, BIN 700Kč. Doména vhodná prakticky pro cokoliv ve velice lukrativním oboru. Osobně by jsem tuto doménu neprodal za méně jak 1000Kč. Hodnotu odhaduju na nejméně 5000Kč.

coin_gold.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gif

penzijnifond.info

Do konce aukce zbývají 3 dny. Zatím bez příhozu. Start na 200Kč. BIN 1000Kč. Finanční doména sice na .info TLD, ale i tak velice dobrá na rozjetí minisite. MFA by zde byla opravdu škoda. Osobně by jsem tuto doménu neprodal pod 500Kč. Hodnotu odhaduji na minimálně 2000Kč

coin_gold.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gif

starapraha.cz

Do konce aukce zbývá 5 dnů. Zatím bez příhozu. Vyvolávací cena 2000Kč, BIN 7000Kč. Doména se slušným potenciálem. Vybudovat na ní projekt, který by trumfnul oficiální stránky v češtině, slovenčině, němčině, angličtině, francouštině a ruštině, by rozhodně byl velice dobrý nápad. Navíc pro Pražáka ideální, protože by mohl vše nafotit a rovnou se začít poohližet po reklamách od majitelů restaurací, hotelů a dalších služeb. Lokální projekty u nás mají velký nevyužitý potenciál. Osobně by jsem neprodal pod 5000Kč. Hodnotu odhaduju minimálně na 20000Kč

coin_gold.gifcoin_gold.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gif

cejlon.com

Do konce aukce zbývá 6 dnů. Jedna z mích domén, kterou dávám do aukce. Reserve je 2000Kč. Jedná se o ostrov na kterém leží Sri Lanka. Navíc se jedná o značku nejednoho čaje či kávy. Vhodné jak pro minisites tak MFA. Zatím jeden příhoz.

coin_gold.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gif

atheny.net

Do konce zbývá 6 dnů. Další z mích domén. Hlavní město Řecka. Řecko patří mezi nejlépe placené adsense travel destinace. Proto je jasné že na něm zřejmě bude minisites. Otázkou jestli s a affiliate nebo s adsense.

PRODÁNO

coin_gold.gifcoin_gold.gifcoin_gold.gifsilver_coin.gifsilver_coin.gif

Aukro.cz

Nic za rozumnou cenu pro tento týden.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

14 komentářů u „Nejlepší současné nabídky na doménovém trhu 1“

  1. penzijnifond.info se mi taky docela libil, ale penzijnifond.com byl volny a to rozhodlo :-)

  2. u ll bych viděl problém, že nejde pořádně na první pohled poznat jestli to je ll (dvě malá L) nebo nebo II (dvě velká I)hodně záleží na fontu..

  3. tonyk: dobry reseni. prodejci si casto sami “snizuji” cenu tim, ze nechavaji ostatni koncovnky volny…

Komentáře nejsou povoleny.