Pomalý rozjezd directoglobal

Tak mi dnes konečně dorazil email s instrukcemi k přechodu na nové directo. Upřimně čekal jsem na něj už od soboty. Na directo mám v současnosti 20 webů, takže jsem chtěl vyměnit kódy co nejdříve. Vypadá to, že to ale tak rychle nepůjde. Vše je rozdělené do etap a majitel directa nechce nic uspěchat.

A první dojmi? Hned při registraci jsem udělal chybu. Nezměnil jsem měnu na CZK a tak jsem musel kontaktovat directo podporu. Naštěstí do pár minut byla měna CZK a já se dal do přidávání těch 20 webů. Zarazilo mě poměrně rozsáhlé množství věcí co se musí vyplnit v porovnání se starým directem. Vše ale velice užitečné až na ten pseudocaptcha kód (není to obrázek proto pseudo). Ten by jsem čekal jen u registrace. No snad jsem všech 20 webů vyplnil správně, možnost editace zatím nefunguje.

A druhý dojem? Je zde spousta věcí na monitorování a pohodlný přehled webů. Pro prodej na pár stránkách možná i zbytečné, ale já to vítám. Kromě přehledných seznamů, různých statistik má (bude mít) i každý reklama detailní historii a podrobný přehled. Ještě jsem to nevyděl v akci, ale je vidět, že autoři počítali s tím, že někteří uživatelé hodlají do systému naházet velké množství stránek.

A závěř? Na ten je ještě brzo v každém případě vidím opravdu velký pokrok. Z celého projektu je cítit, že directoglobal chce naplno využít potenciál přímého prodeje reklamy a to nejen v ČR a SR.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 Comments

 • Reyden

  Jj taky z toho mam dobry pocit.

  Jen jsem zvedavej, pokud se teda rozhodne orientovat i na zahranicni inzerenty, jak to cele dopadne - jestli z toho bude druhe backlinks.com

  (0)
 • Vembl

  Díky za podporu. Vynasnažíme se nezklamat důvěru, kterou v náš systém vkládáte. Mimochodem jsme sepsali článek popisující základní rozdíly mezi novým a starým directem. Najdete ho na inblogu - http://www.inblog.cz/691/directocz-konci-a-nastupuje-directoglobalcom/.

  (0)
 • deLiq

  Reyden: Právě toho se bojím, kdyby zůstali jen v CZ/SK google by si pravděpodobně prodávání PR odkazů nevšiml. Takhle to bude tak na penalizace jako za používáni Backlinks, což mě osobně mrzí

  (0)
 • vypadá to skutečně dobře, přijde mi jen divné zadávat si sám průměrný počet uin - krom toho že tu hodnotu sledovalo i staré directo...

  (0)
 • Jak to bude s tim přechodem, uděláš nové kódy a zůstanou ti tam starý reklamy?

  (0)
 • Vembl

  deLiq: DirectoGLOBAL je především systém na prodej reklamního prostoru - textové reklamy. Tohle je naším hlavním cílem. Pokud by to velký bratr nějak začal penalizovat, tak dojde k maximálně k tomu, že se ta SEO výhoda nebude počítat, případně klesne rank, který je ale dnes již stejně k ničemu, ale web ti z vyhledávání nevypadne. Jde ale primárně o prodej reklamy a ne SEO výhody, i když zde v ČR a na Slovensku to lidé kupují hlavně kvůli ní.

  (0)
 • Vembl

  Michal Schuh: Cesta do záhuby je nezkusit z toho udělat velký projekt. A já pevně věřím že se mi to podaří:).

  (0)
 • helet já ti přeju moc úspěchu, protože nápad a zpracování je super, jenom se bojím, aby proti tomu google nezačal zbrojit, jakože asi začne. Ale necháme se překvalit. Jestli bude vše ok, tak se brzy dočkáme stránek MFD :).

  (0)

Comments are closed.