Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Testujem silu nofollow odkazov a chcem sa opytat ci je vyhodnejsie komentovat starsie clanky alebo tie novsie?

Ktore maju vacsiu silu?

Chcel som si to overit cez open site explorer, ale nie su tam tie udaje, ktory by som potreboval a je to obmedzene len na 3 stranky za den.

Ak odpoviete – nepodporujete spammera, moje komentare maju informacnu hodnotu, vzdy si najprv precitam clanok a az potom reagujem.

RoboForm za mna vyplni udaje, ktore su vzdy rovnake, ale komentar vzdy pisem manualne.

Poradi niekto?

admin
    Klíčník

Vyplatí se komentovat těsně po publikování článku. Tím získáš návštěvníky. Navíc komentáře k starším postům jsou často označeny za spam. Nemusí ti je majitel blogu schválit.

Náhrady za Yahoo! Site Explorer existují. Zkus kouknout sem a na komentáře http://404m.com/2011/11/23/yahoo-zrusil-site-explorer-konec-prehledu-zpetnych-odkazu/

Já jsme si všiml, že spameři (ruční práce, žádní roboti) si vyhledávají určité články na blogu a je jim jedno jestli je odkaz follow anebo nofollow. Klíč jsem nikdy nezjistil, ale většinou má ten článek nejvíc přečtení. Jak to zjišťují nevím.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Fórum ‘SEO’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.