Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 15 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Zatím se to tu snažím rozchodit, takže se omlouvám za případné výpadky.

Proč toto minifórum?

Stále častěji se tu objevují kvalitní diskuze pod články. Bouhžel články upadají do zapomnění a s nimi i diskuze to je škoda. Proto jsem se rozhodl přistoupit k tomuto kroku. Nečekejte žádné hi-end diskuzní fórum jako webtrh anebo webdeal. Bude to tu jen takový menší neformální pokec. Na druhou stranu u některých odborných témat se bude tvrdě mazat. Žádný OT.

Tento krok je spontánní nepromyšlená akce. Založení minifóra v každém případě na chod 404m.com nebude mít vliv.

Jarek

Nechceš ve fóru vypnout pravý sidebar? Jednou jsem taky dělal podobné fórum ve WP a právě vypnutí pravého sidebaru pomohlo fakt hodně čitelnosti a použitelnosti (rázem to nepůsobí tak přehuštěně). Ale zas tam máš ty reklamy, tak nevím, jestli to je kvůli nim…

admin
    Klíčník

Musím to ještě promyslet. Původně jsem neplánoval že tu budou dlouhé příspěvky. Ty by jsem nechal spíše na klasická fóra.

Gransy

Nechces i zvazit nutnost mit samostatne prispevky v miniforu a posledni komentare ? vesmes je to duplicitni, proto bych dal jen jedno. Tech komentaru neni az tak tolik aby to necemu vadilo :)

Gransy

AAAAAa chci jinyho avatara !!!! Svyho butterflaye :D

admin
    Klíčník

Sidebar nevypínej.. reklama tu je protože má pro Draga nějaký smysl. Nevim proč by ho měl kdokoli nutit jí dávat pryč.
    Přehlednost se dá řešit i jinak. Pro začátek bych zkusil omrknout zda by šlo zmenšit ikonky avatarů(klidně na 50%) a díky tomu zvětšit pole pro text příspěvku. Také by Drago mohl promyslet zda se dá udělat něco s úvodní strukturou minifóra. Ta subfóra by mohla být ve výpise pod sebou a hlavní fóra by mohla mít o bod větší písmo.
    jen nápad,..

admin
    Klíčník

Gransy: uvidíme jak dlouhá budou vklákna, jinak svého oblíbence si můžeš nastavit na gravatar.com. U tebe by se konkrétně hodilo spíše logo subregu.

NextClick: chci si s tím ještě pohrát. Pod avatarem by jsem rád měl odkaz na domovskou stránku přispěvatele a twitter. u BBpress je špatné, že se po upgrade všechno smaže, takže se tam přidávají věci jen přes pluginy.

Gransy

Diky, zkusil jsem to, snad jsem nic neposr.. :)

Gransy

Nemoznost komentovat posledni prodeje je chybou kvuli ISP nebo schvalne ? :)

admin
    Klíčník

Stalo se to kvůli chybě provozovatele internetu. Odeslala se půlka textu a zablokovaný příspěvek. Už jsem to povolil.

admin
    Klíčník

Ahoj, vsiml jsem si ze zmizeli z menu odkazy na posledni prispevky pod clankem … nebo jsem jen slepy ? Pokud zmizely zvazujes je tam znovu pridat ?

admin
    Klíčník

Popravdě jsem čekal, že se debata přesune sem, ale jak to vypadá, tak se diskutuje pod články.

Zkusím to nějak všechno přerovnat :)

admin
    Klíčník

Nevim jak to funguje, ale neslo by tedy zaintegrovat komentare pod clankem primo do tohodle fora, resp. tohle miniforum primo pod komentare ? :)

admin
    Klíčník

Mělo by to jít, ale zatím se mi do toho moc nechce, protože komentáře fungují dobře. Naopak s diskuzí jsou stále problémy.

admin
    Klíčník

Vypadá to, že minimalizační změny moc nezabraly.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 15 celkově)

Fórum ‘Minifórum na 404M’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.