Správa kampaní na Heurece,Zbozi,Skliku,AdWords a Facebooku

O doménách, SEO a internetovém podnikání Fóra Zajímavé nabídky/poptávky Správa kampaní na Heurece,Zbozi,Skliku,AdWords a Facebooku

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5903

  admin
  Klíčník

  Dobrý den,

  [B]nabízíme kompletní správu kampaní na Heurece, Zbozi, Skliku, AdWords a Facebooku.[/B]

  Vše dohromady pouze za 2.000Kč/měsíc.

  Výsledky jsou vidět prakticky ihned a spolupráci můžete popř. kdykoli ukončit. Tržby eshopu, či jiného projektu většinou vzrostou velmi výrazně a velmi rychle!

  Kampaně vždy komplet probíráme s klienty a zaměřujeme se na to, co zrovna potřebují. Většinou je naše zaměření hlavně na produkty s největší marží, či na produkty, kterých se eshopy chtějí zbavit.

  Napište nezávazně do PM, či na [email]polan@eshopovacentrala.cz[/email], projdeme s Vámi podrobněji zdarma Váš eshop, představíme Vám, co bychom pro Vás udělali a následně se můžete rozhodnout.

  Těšíme se na Vás,
  Václav Polan

  #5999

  admin
  Klíčník

  Ahoj všichni,

  nabízíme profesionální správu kampaní na porovnávačích Zbozi.cz a Heureka.cz.

  Věršina uživatelů pouze dobije kredit a tím to pro ně končí. Z toho však vytěžíte pouze pár procent všech možností, které tyto porovnávače nabízejí. Napište nám a my se postaráme o to, aby uživatelé klikali právě na Vaše produkty, aby Vám byl navýšen počet objednávek a vytěžili jste tak z těchto porovnávačů maximum.

  Správa těchto reklamních kampaní je 1.000-1.500Kč. Tyto náklady máte ale zpět hned po našem základním nastavení a vytěžíte z toho X více.

  Těšíme se na odpověď.

  polanv@atlas.cz

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Fórum ‘Zajímavé nabídky/poptávky’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.