Nové Google Analytics

O doménách, SEO a internetovém podnikání Fóra SEO Nové Google Analytics

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Fabulator a poslední změna proběhla před 6 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4030

  admin
  Klíčník

  Tak jak se vám líbí? Mě to zatím nějak nesedlo, stále klikám blbě. Například mám problém s nalezením z kterého vyhledávače přišlo kolik lidí. Na druhou stranu sledování návštěvníků v reálném čase je celkem zábava,

  #4057

  House MD

  Ještě jsem si taky úplně nezvykl. Real-time je super, akorát je ale takovej žrout času, člověk jen sedí a čumí na to jak na TV.

  #4112

  admin
  Klíčník

  Když něco dodělám, pošlu to na twitter, FB atd, je strašně hypnotizující sledovat jak se na mapě objevuje jeden kroužek za druhým :)

  #4118

  admin
  Klíčník

  Jak se dostáváte na tu live statistiku? To je potřeba si na https://www.google.com/analytics/web/#dashboard/ najít a přidat nějakou miniaplikaci? Jak se jmenuje? Díky za tip!

  #4119

  admin
  Klíčník

  – Musíš mít už nové rozhraní v Google Analytics (takové oranžové)
  – Nahože v záložkách by mělo být Domovská stránka, Standardní přehled a Vlastní přehled. Najdeš to pod Domovská stránka. V levém menu pak V reálném čase (beta).

  Když ještě jelo staré rozhraní tak jsem si zažádal o přístup do bety, tak nevím jestli to funguje všem.

  #4120

  admin
  Klíčník

  žjova! už to mám :) nacvaknul jsem tam stránku s 200 online lidmi .. večeřim a koukám na puntíky. Tohle mi neměli dělat.. ;)

  #4126

  Fabulator

  Měl bych k těm novým analytics jednu otázku – v těch starých jsem si mohl nechat zobrazit na stránku všechny sledované weby a vidět nějaké jejich statistiky – vlastně původní homepage – je něco takového i v nové verzi?

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)

Fórum ‘SEO’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.