Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  spiedy a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 11 příspěvků - 1 z 11 (z 11 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Pokud máte námět na nějaký zajímavý článek tak mi dejte vědět.

Homer

Tak co třeba to, že Yahoo! zrušil Site Explorer?

admin
    Klíčník

-kst-

Mně by se líbil článek na téma „co všechno Drago zkoušel prodávat“ nebo „jak Drago k penězům přišel“, jak už se jednou řešilo na WedDealu. Samozřejmě pokud bys byl ochoten se o to podělit.

admin
    Klíčník

Zrovna teď se není vůbec čím chlubit. Měl jsem v plánu článek o zakládání nového s.r.o., kde měl být step by step postup, kterým procházím, ale z projektu, který jsem měl finančně zaštítit sešlo. Což mě mrzí chtěl jsem nějaké příjmy z offline bizu.
    Ale až budu zakládat strip bar tak o tom napíšu, to je takový můj sen jeden vlastnit :)

admin
    Klíčník

Známá dělá v jednom strip baru a „chodí“ s majitelem. Vůbec mu jí nezávidim.. takovej majitel strip baru to musí mít někdy dost těžký. ;)

Ale dost OT. Mám námět na článek… Co takhle se trošku opřít o neexistující podporu google adsense pro lidičky s méně než €500-1000? měsíčně. Řeším už delší dobu s podporou Adsense konkrétní problém. Zabanovali mi jednu stránku s tím, že tam je erotický obsah. Pěkná blbost. Byl tam jen popis nějakého erotického prádla z eshopu + minifotka. Žádný kozy nebo tak něco..prostě nic hroznýho. CO mne vytočilo bylo že když jsem dostal varovnýho automatickýho maila, tak ty reklamy ještě chodily. A vedle onoho malýho mizernýho obrázku s erotickýho prádlem byla v největším adsense vertikálním banneru fakt moc pěkná kočka ve spodním prádle. Prostě Adsense tam hodil hezky relevantní obsah. Moje dospívání se tou Adsense reklamou narušilo cca 4x víc protože ta sexy slečinka z adsense reklamy je fakt pěkná. No co udělal jsem si screen, dotyčné stránky jsem zlikvidoval (ono je tam cca 3 000 000 stránek, takže se občas něco přehlédne) a napsal na podporu. Za 14 dní zas.. Bez odpovědi. Ta doména má pořád ban a já u google černý puntík. A podpora nic a nic a nic.. docela mne to točí. Sice to negenerovalo nějak významnou sumu (do €100 měsíčně) ale jde o princip…

admin
    Klíčník

Plánuje se telefonická podpora. Tak jim to budeš moct vysvětlit :)

Spíše mě zaráží, že google má v zásobě i takovéto reklamy. Že by pro „speciální“ publishery měl v zásobě i něco extra?

admin
    Klíčník

No google určitě řeže dvojím metrem. Mne se například nepodařilo ani na 3x protlačit nevinnou adwords reklamu na pyrotechnický věci (zcela legální I a II třída) .. přitom konkurenční reklamy (pyrotechnika heureky) tam už byly. ach ho.

Unreal][

Wordpress spousti WordAds. Je nutna ale registrace subdomeny na wrdpress.org za $17/rok, takze asi k nicemu. http://www.webmasterworld.com/wordpress/4392104.htm

Mam trosku jinak zamereny blog, tak se toho muzes ujmout :)

admin
    Klíčník

Jo už včera jsem na to koukal. Úderná reklama „You Deserve Better Than AdSense“ mě zaujala.

spiedy

NextClick: Ten ban se dává za to, když máš reklamu na stránce s erotickým materiálem nebo když máš reklamu na doméně, kde je na nějaký podstránce erotický materiál?
    Myslím, že to je ten první případ, ale pro jistotu se ptám :)

Prohlížíte 11 příspěvků - 1 z 11 (z 11 celkově)

Fórum ‘Minifórum na 404M’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.