Nabídka SEO, SEM a online marketingu

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 7 měsíců.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5829

  admin
  Klíčník

  Nabízím následující služby v oblasti SEO, SEM a online marketingu:

  1) Ruční registrace do českých katalogů – možno registrovat až do 700 českých katalogů, registrace jsou prováděny ručně, žádné automatické ani poloautomatické skripty nevyužívám.

  2) Ruční registrace do polských katalogů – možno registrovat až do 600 polských katalogů, registrace jsou prováděny opět ručně, bez pomoci prográmů regtool apod.

  3) Vkládání PR článků na PR servery – možno vložit až na 170 českých PR webů, vkládání je prováděno ručně. V ceně je vytvoření PR článku a úprava na více variant. Expresní vložení PR článků do 2 dní.

  4) Vkládání soukromých inzerátů – možno vložit až na 120 českých inzertních serverů.

  5) Vkládání firemních inzerátů – možno vložit až na 90 českých inzertních serverů.

  6) Vkládání inzerátů s finanční tématikou (půjčky, úvěry, hypotéky apod.) – možno vložit až na 120 českých inzertních serverů, příp. na 40 inzertních serverů s finanční tématikou.

  7) Linkbuilding – zajištění výměny odkazů se stovkami webů.

  8) Linkbuilding – registrace a vytváření profilů na diskuzních fórech.

  9) SEO vašich stránek, úprava textů, popisů produktů, meta tagů, vygenerování sitemap.xml souborů apod.

  10) Copywriting – profesionální, bezchybné a poutavé psaní na zadaná témata – využijte mé dlouholeté novinářské praxe a nechte si napsat texty od profíka.

  11) Mailing vč. vytvoření grafické podoby mailu, nakódování tak, aby se mail zobrazoval korektně ve všech klientech a pomoci s budováním mailové databáze.

  12) Vložení vaší soutěže až na 23 soutěžních serverů – získáte tak stovky mailových adres pro mailing.

  13) Registrace do srovnávačů zboží – možno registrovat až do 47 českých srovnávačů zboží. Pokud máte zboží na české klasice (heureka.cz a zbozi.cz), tak si registrací na zbývajících srovnávačích zboží lze navýšit objem objednávek až o 7% měsíčně.

  14) Marketingový plán pro váš byznys – navrhnu vám pololetní marketingový plán šitý na míru, který rozjede váš byznys správným směrem.

  Využijte mých dlouholetých zkušeností a nízkých cen, posuňte se o řádný krok před vaši konkurenci! Ceny a více informací rád sdělím na vyžádání. Kontaktujte mě na e-mail info@orbe.cz

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Fórum ‘Zajímavé nabídky/poptávky’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.