Linkmonitor 3.0

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  frances a poslední změna proběhla před 6 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4098

  admin
  Klíčník

  Tento systém pomáhá s evidencí zpětných odkazů. Hodí se zvláště lidem, kteří mají větší množství klientů a chtějí v tom mít pořádek. Více info se dozvíte o nejnovější verzi na http://www.affilblog.cz/linkmonitor-3-0-nova-verze-je-tu/

  #4101

  admin
  Klíčník

  jj celkem dobrý systém. Navíc se do budoucna prý plánuje i propojení s poptávkou. Ale podmínka je nejdřív mít dostatek lidí v systému.

  #4123

  Petr

  Me u tehle projektu vadi, ze nekdo muze pracovat s daty mych projektu. Treba takova evidence prodanych odkazu a zakazniku – az jsem se zasnil, pri predstave mit neco takoveho.

  #4127

  frances

  Díky za reakci k mé službě. Snažím se právě tuto bariéru odbourat. Je jasné že někteří by dat mohli zneužít ale v tom případě by lidé nemohli používat ads.ranky.cz, placla.cz, collabim nebo třeba fakturoid. Chci vybudovat důvěru v tuto službu, už jen tím že vyšla třetí verze, projekt není placen a také že chystám v případě zájmu i další rozšiřování.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Fórum ‘SEO’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.