levneaplikace.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 6 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4258

  admin
  Klíčník

  Zdravím,
  měl bych další doménu k ocenění: Levneaplikace.cz. Komerční produkt pro iphone, ipad a všechny zařízení s androidem. Hledanost na Seznamu není špatná: http://search.seznam.cz/stats?collocation=aplikace
  V budoucnosti to může pouze růst.

  #4259

  admin
  Klíčník

  předem mockrát díky za reakce

  #4267

  admin
  Klíčník

  K ohodnocení domény je nutné dodat více informací. Například jak je na tom trh s aplikacemi pro mobilní telefony. Dále jestli je poptávka právě po těch levných, aby slovní spojení levne+apliakce vůbec existovalo.
  Dále se kouknout po projektech, které by mohli mít o doménu zájem. Mají peníze? Utrácejí za reklamu a propagaci? Právě z těchto peněz si doménu mohou pořídit. Jestliže je tu 5 konkurenčních stránek, kde každý vynakládá na reklamu 100K/ročně pak pro ně nemusí být problém i velkou část z těchto peněz investovat. Argumentovat se dá i návštěvností. Kolik je type in návštěvnost? Jaká je cena za klik?

  #4273

  admin
  Klíčník

  Co se týče trhu s aplikacemi, tak je tu slibná predikce: http://datarama.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=705771
  Je to věc budoucnosti, jak se to bude vyvíjet v ČR, ale celosvětově je to spolu s cloudem ;-) jeden z hlavních směrů, kterým se má IT ubírat. Teď mi dochází, že je asi příliš brzo chtít zjistit, jakou to má hodnotu, takže se spíš můžeme bavit o tom, jakou by to mohlo mít hodnotu, řekněme za rok, za dva, kdy smartphone a tablety budou mnohem více rozšířenější.
  Co se týče projektů, které by mohli mít zájem tak je tu nabídka mobilních operátorů, co by prodejců aplikací, pak následuje google se svým app store, to samé apple. Další obchody můžeme určitě očekávat. Osobně aplikace beru něco jako prodej software před 10 – 15ti lety, ovšem s tim, že u nich pujde vychytat kopírování, tedy spíše nekopírování. Také budou cenově dostupnější – dražší se pohybujou kolem 10 USD, jinak 2 – 5 USD. K type in nemám přístup.

  #4278

  admin
  Klíčník

  Máš hezký kousek. Bouhžel slovní spojení levne aplikace zatím lidi nepoužívají. Jak jsi zmínil je to věc budoucnosti. Takže by jsem počkal. Snad to lidi nezačnou nazývat třeba apky nebo tak něco.

  #4283

  admin
  Klíčník

  Ok, mockrát díky. Uvidíme jak v budoucnu.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Fórum ‘Domény’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.