Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  bjeta a poslední změna proběhla před 5 roky, 12 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Službu AdExpert používám od jejího vzniku. Recenzi na ní jsem napsal 8.3.2011 Adexpert legální prodej reklamních ploch.

Vzhledem k tomu, že je propojena se službou ads.ranky.cz dají se vydělané peníze v jedné utratit v té druhé.

admin
    Klíčník

Je to na pohodu, jen občas prodej reklamy vázne. Chce si to umět plochy prodávat sám. Zvláště ty dražší. Kupci si z katalogu vybírají zřejmě podle ceny za 1000 zobrazení.

Na druhou stranu vždy se to dá zaplácat AdSense anebo nějakým Affilem

admin
    Klíčník

Zrovna Affil mi sem moc nesedl. U těch 125×125 (pozice 8) reklam jsem zkoušel reklamu na prodej HW. Kliků bylo překvapivě dost cca 40/měsíce, což vycházelo fajn, ale nic jsem neprodal :/

admin
    Klíčník

Zrovna HW se neprodává každý den, ani měsíc. Si to spočti z jednoho notebooku za 20K máš při 2% provize 400 CZK. To by jsi musel zkoušet celej rok a pak z toho něco vyvodit a ne jen měsíc.

bjeta

Na AdExpert se mi nedaří prodat nabízenou reklamu, nemyslím že je to kvůli ceně. Přitom s textovou reklamou přes ads.ranky.cz nemám na těch samých webech problém.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)

Fórum ‘Vyděláváme na stránkách’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.