Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Ahoj všem,
    mám jeden zcela amaterský dotaz. Jaké jsou možnosti prodeje domén pro dosažení nej. ceny? Napíšu, co mě tak napadá (neprověřené) Subreg (pouze pro ty, jež tam maj doménu zaregistrovanou nebo můžu nabízet i domény u jiných registrátorů?), Webdeal, Webtrh, dAukce, Fandorovo nový dList. Co byste doporučili pro peprovy-sprej.cz? Konkrétně tu doménu už jsem s Dragem řešil, ale říkal jsem si, že bych si ten prodej na této doméně vyzkoušel. Díky moc všem za reakce

admin
    Klíčník

Nie som ziadny odbornik na domeny, ale mne sa zatial najviac osviedca metoda priameho kontaktu potencionalneho kupca.

Proste si sadnem za pocitac, zapnem Google, najdem si vsetkych vlastnikov stranok s danou tematikou, ktory by teoreticky mohli mat zaujem a financie (odporucam vsak posielat maily za radom). Moze sa ti stat, ze by si ich vytriedil nespravne a sam by si sa tak ochudobnil.

Myslim, ze na Slovensku je vacsi problem najst niekoho, kto ti tu domenu kupi, kedze je nas trh mensi, a su tu vacsie problemy s prevodmi domen.

Ak ti to nevyjde, vyskusaj na domene postavit projekt a tak to cele predat.

Vela stastia s predajom.

admin
    Klíčník

Emaily už tak neletí. Většinou to mažou jako spam/nevyžádanou obchodní nabídku. Lepší výsledky dosahuje telefonát, ale to chce upoutat pozornost „Dobrý den dovolal jsem se majiteli firmy XXX. Zaujala mě Vaše prezentace na doméně xxx pomlčka xxx.“ Když je telefonát cíle konkrétně, tak se to nesnaží ukončit.

Možná zkusit místo emailu poštu :)

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Fórum ‘Domény’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.