Drago

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (z 10 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4507

  admin
  Klíčník

  Zdravím. Nenašel jsem nikde možnost pm a rád bych oslovil Draga, rád bych s Tebou pohovořil o doménách skrze nějaký soukromější komunikační kanál – je to možné?

  Kontaktovat mne můžeš na registrační email nebo pokud máš veřejně známý profil, kde bych se ti mohl dopsat, klidně sem napiš.

  Předem díky ať už se vyjádříš kladně či záporně.

  #4510

  admin
  Klíčník

  Soukromé kanály jsem pozrušoval. Používám jen email na dojednávání obchodů atd. Klidně se ale můžeš zeptat veřejně tady. Sem moc lidí nechodí.

  #4511

  admin
  Klíčník

  Delší dobu sleduji tvůj blog a chci ti v první řadě poděkovat za kvalitní články a spoustu dobrých postřehů.

  Na internetu koluje mnoho informací o doménách, o prodejích, o utilitách, ale vše je hrozně roztroušené. Přemýšlím, že bych zúročil své zkušenosti s programováním a zastřešil všechny tyto informace týkající se .cz domén, aukcí, statistik atp. pod jednu střechu. Veškerá data by byla zobrazena volně, bez omezení s možností nejširší filtrace v reálném čase a také jejich historií. Z části už takový systém mám navržený a zajímal by mne tvůj názor, zda by jsi takové služby využíval – pokud ano, co by rozhodně nemělo chybět? Případně co ti chybí v jiných službách a uvítal by jsi? Dnes mne napadlo, zda má smysl takto monitorovat i slovenský trh s .sk doménami – sledujete .sk trh? Měli byste o takovou službu zájem?

  Jako domainerovi se ti tato myšlenka líbí nebo jsi spíše v opozici z důvodu, že by docházelo k šíření cenných informací, které si třeba spíše uchováváš pro sebe nebo musíš složitěji dohledávat a máš tak výhodu oproti ostatním?

  Možná se ptáš, proč se ptám zrovna Tebe a proč by jsi mi měl odpovídat? Je to tím, že si myslím, že se v tomto odvětví vyznáš a zkrátka jsem Tě zkusil oslovit :).

  Děkuji za případné postřehy.

  #4513

  admin
  Klíčník

  Nejlepší na světě je asi domaintools.com. Pokud uděláš něco podobného tak zájem určitě bude.

  V ČR existují lidé co všechno monitorují. Ale data jsou neveřejná.

  Já mám například cybersquatting.cz ale ten nestihám aktualizovat, protože čím je toho víc tak tím roste problém s CZ NIC. Mají tam dotazy poměrně hodně omezené.

  Teď mě napadá, pokud to chceš dělat zdarma zkus kontaktovat lidi kolem webdeal.cz a nějak se s nimi domluvit. Vím, že se něco podobného u nich plánovalo, ale nestíhají :)

  #4527

  admin
  Klíčník

  Díky moc za reakci. Na webu se usilovně pracuje, zatím to zvládám sám. Už mám naprogramované sledovaní domén – pr, sr, alexa, ip adresy serveru, dns záznamy, seo analyzátor, přehled odkazů in/out, whois – to vše včetně historie a hledání v historii a další vychytávky. Možnost filtrovat domény podle vlastníků, ranků, expirace, nssetů, reg. kontaktů atp. Vyhledávání pomocí regulárních vyrázů pro přesné filtrování s možností i typo domén. Mám zakomponované i různé slovníky a napojení wordlistu na doménová jména. Historie prodejů doménových jmen za posledních několik let. Už teď je možné hromadné testování domén např. seznamu tisíce domén a je jedno v jakém formátu vstup bude – chci co nejméně omezovat. Přemýšlím ještě nad sledování TM v doménách přímo z registru. Dále bych kw domén provázal se statistikami hledanosti na seznamu, tam čekám na jejich odpověď.

  Bude tam obsažené i diskusní fórum a aukční systém – snad jej stihnu :), už teď mohu říct, že vše bude zdarma a bez poplatku.

  Mohl bych se tě ještě jednou zeptat, co bys na takovém webu určitě uvítal a co podle tebe nesmí chybět? Byl bych ti vděčný za takové postřehy abych je mohl rovnou realizovat/upravit stávající.

  Také bych se chtěl zeptat, zda bys byl ochotný uveřejnit např. seznam doménových jmen nebo jakákoliv jiná užitečná data.

  Předpokládám, že tak do dvou týdnů bude web hotový a poté tak měsíc budu intenzivně sbírat informace. Samozřejmě, že se stářím projektu budou přibývat data a jejich provázanost, v začátcích to bude spíše takové holé kuřátko :).

  #4631

  admin
  Klíčník

  Nikdo žádné postřehy? Škoda, myslel jsem, že by bylo zajímavé diskutovat o tomto tématu.

  #4633

  admin
  Klíčník

  Nějak se to tu nerozjelo jak jsem si přectavoval :)

  #4640

  admin
  Klíčník

  Nj taky koukám. To by chtělo analýzu. Návrh: regni si doménu udělej na ní fórum a všechno synchronizuj mezi 404m a tou doménou.

  #4641

  admin
  Klíčník

  Už to začínám pomalu finishovat a už to začíná být docela veliký, až se v tom někdy ztrácím :). Právě řeším hlídání TM a seznam statistiky. Malá diskuse je načatá, ale vyloženě aukci nestíhám, takže na to bude prozatím jen ta mini diskuse.

  Jelikož tam je zaimplementované i zpravodajství, chci se draga zeptat, jestli by bylo možné použít tvůj RSS feed, použít titulek a zobrazit první např. 4 věty s odkazem na originální zdroj, tedy 404m konkrétní článek. Byl bych opravdu rád, kdyby to tak šlo :).

  #4642

  admin
  Klíčník

  Klidně použij RSS feed http://404m.com/feed/ nemám s tím problém.

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (z 10 celkově)

Fórum ‘Pokec’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.