Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 8 měsíců.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)
  • Autor

admin
    Klíčník

Moc jsem tento systém nezkoušel, ale technicky je v ČR nejlepší. Z referencí vím že platí včas. Ceny pro inzerenty také nejsou nejhorší. V systému je přes 2200 reklamních ploch.

Honza

Používám a mám prodáno cca 50% z nabízených odkazů. Po technické stránce perfektní. Zejména se mi líbí plugin do WP, kdy se akorát nastaví export z ads.ranky a poté se pouze schvalují odkazy v administraci.

admin
    Klíčník

Taky používám na odkazy a spokojen. Mám tedy nastaveno ruční schvalování, pro jistotu, ale systém dobrej a myslím, že i provize pro ranky jsou OK.

admin
    Klíčník

Tak první platba z ads.ranky.cz. Požadavek na výplatu zaslán ve čtvrtek, platba dorazila dnes. :)

admin
    Klíčník

Platební morálka je zde nad české poměry. Trochu mě zarazilo, že nechtějí zasílat faktury. Na druhou stranu o to jednodušší pro mě. Jen si upravím variabilní symbol na faktuře aby ladil tomu jejich a pohoda.

admin
    Klíčník

Dnes jsem schválil první reklamu, ovšem zatím se nezobrazuje. Je zde nějaká časová prodleva, nebo je chyba u mě ?
    Využívám plugin pro WP.
    Díky ;-)

admin
    Klíčník

U adexpert (stejný provozovatel) se to spouští o půlnoci. Možná to bude stejné.

admin
    Klíčník

Citace: „Reklama se na webu nemusí zobrazit ihned po nákupu, zpravidla se zobrazí až po hodině.“

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)

Fórum ‘Vyděláváme na stránkách’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.