Reply To: Drago

#4511

admin
Klíčník

Delší dobu sleduji tvůj blog a chci ti v první řadě poděkovat za kvalitní články a spoustu dobrých postřehů.

Na internetu koluje mnoho informací o doménách, o prodejích, o utilitách, ale vše je hrozně roztroušené. Přemýšlím, že bych zúročil své zkušenosti s programováním a zastřešil všechny tyto informace týkající se .cz domén, aukcí, statistik atp. pod jednu střechu. Veškerá data by byla zobrazena volně, bez omezení s možností nejširší filtrace v reálném čase a také jejich historií. Z části už takový systém mám navržený a zajímal by mne tvůj názor, zda by jsi takové služby využíval – pokud ano, co by rozhodně nemělo chybět? Případně co ti chybí v jiných službách a uvítal by jsi? Dnes mne napadlo, zda má smysl takto monitorovat i slovenský trh s .sk doménami – sledujete .sk trh? Měli byste o takovou službu zájem?

Jako domainerovi se ti tato myšlenka líbí nebo jsi spíše v opozici z důvodu, že by docházelo k šíření cenných informací, které si třeba spíše uchováváš pro sebe nebo musíš složitěji dohledávat a máš tak výhodu oproti ostatním?

Možná se ptáš, proč se ptám zrovna Tebe a proč by jsi mi měl odpovídat? Je to tím, že si myslím, že se v tomto odvětví vyznáš a zkrátka jsem Tě zkusil oslovit :).

Děkuji za případné postřehy.