Vaše .cz domény na prodej XXII.

cz_ccTLD_logoMáme tu první pátek v měsíci a s ním i pravidelný prodej vašich .cz domén. Opět můžete zcela zdarma nabídnout některý svůj pěkný kousek do komentářů pod článkem.

Pokud něco prodáte, prosím napište mi na e-mail anebo do komentáře, ať mám přehled kolik se toho přes tuto pravidelnou akci zhruba prodá. Zatím co jsem koukal, tak největší šanci mají domény s cenou pod 5K CZK.

Pravidla nechávám beze změny. Vypadá to, že v této variantě fungují.

Pravidla

 • Na jednoho člověka připadá jen jedna nabídka.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, antispamový plugin to rovnou označuje za spam. To poznáte tam, že se neobjeví komentář čeká na schválení. Pokud se váš komentář ztratí napište mi email (drago@landofice.com).
 • Prosím dodržujte šablonu. Hlavně nezapomeňte na uvedení kontaktu.
 • Nekomentujte tento příspěvek. Budou schválený jen nabídky.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.
 • Nezapomínejte cenu uvádět v CZK. Pokud chcete uvádět cenu v EUR, napište do závorky orientační přepočet. Je to kvůli lenivosti kupců.

Šablona

Používání jednotné šablony zpřehledňuje komentáře a ulehčuje prohlížení potenciálním kupcům.

 • NějakáDomena.cz (doména musí být .cz)
 • 2.000 CZK bez DPH (cena může být v jakékoliv měně a to včetně BTC, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Pokud tuto hezkou doménu nekoupíte udělám na ní ošklivou linkfarmu! (nějaký krátký popis, který prodává)

Pozor na podvodníčky

Nevím zdali je jich více online či online, ale jsou tu. Pokud obchodujete online nebojte se uzavřít smlouvu anebo využít služeb třetí strany.

Závěr

Opět připomínám, že vložení nabídky je zcela zdarma a k ničemu se nezavazujete. Je jen na vás komu případně doménu prodáte. Pokud vám bude více vyhovovat prodej či pronájem, anebo doménu ve finále za něco vyměníte. I to je zde trendem. Někomu prostě vyhovuje doménu směnit za grafiku, kredity v reklamním systému, programátorské práce anebo napsání několika článků. Každý umíme něco a peníze nejsou nic jiného než certifikáty na práci někoho jiného :)

Přeji příjemné obchodování.

RSS kanál můžete sledovat zde:

404m.com/2014/04/04/vase-cz-domeny-na-prodej-xxii/feed/

Ještě jedna výzva na závěr: Neváhejte něco udělat pro své zdraví. Procvičte si ukazováček a klikněte na jedno z tlačítek pro sdílení na sociálních sítích :)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

15 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.