Jak na super rychlou indexaci Google

misc-are-you-fucking-kidding-meKdyž chcete co nejrychleji zaindexvat nový obsah na Seznam, tak použijete Přidání stránky do vyhledávání. Jak ale to samé docílit na Google?

Nedávno jsem našel celkem zajímavý návod. Zaručil indexaci obsahu do dvou hodin. Normálně řeším takovýto problém přes Google plus. Stačí hodit odkaz na novou stránku, získat pár +1 a je to do druhého dne doma. Ale dvě hodiny? To je trochu síla ne?

Celý trik, pokud se to dá vůbec tak nazvat, je v podstatě přidání stránky přes Google Webmaster Tools. Přidáte svůj web, ověříte jej a kliknete na Procházeni, Načíst jako Google a obsah načtete.

pridat-stranku-pres-gwt

Až doposud to vypadá v pohodě. Popravdě jsem tak trochu čekal indexaci do hodiny. Jenomže dvě hodiny uběhli a nic. Tak nevím nakolik je daná metoda opravdu funkční.

V každém případě pokud vytváříte nový obsah a nechcete se spoléhat na sociální síť Google plus můžete zkusit tuto metodu. Rozhodě tím nic nezkazíte, ale zázraky se bohužel konat nebudou :/

Závěr

I když se experiment slibující indexaci do dvou hodin nezdařil všiml jsem si zajímavou věc. Pokud využijete tuto metodu nabídne vám, mimo indexaci samotné stránky, i indexaci stránek, na kterou vedou odkazy z ní. To už je zajímavější ;)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články k tématu

12 komentářů

 1. kyblik napsal:

  Ja pridavam novu stranku cez https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?pli=1 nie cez Webmaster tools a niekedy to je aj skor ako za dve hodiny. Rekord bol tusim necelu polhodinu. Pridavam zvacsa vecer okolo polnoci.

  (0)
 2. Dave3991 napsal:

  takhle se do indexu dá dostat téměř okamžitě a od přidání do cca 3 dnů jsem měl celej web na google
  jinak by mě zajimalo proč na google adsense jsem měl RPM za 648kč pak to stoupalo a druhý den ráno jsem měl 0,00kč od tý doby jsem si nevidělal ani halíř, můj experimentální web http://www.historky.doevil.cz

  (0)
  • admin napsal:

   Dave3991: Tak RPM se vyplatí hodnotit až po alespoň těch 1000 impresích. Jinak ti to bude házet čísla jako u MFA :)
   Jinak je zde možnost, že se zobrazila nějaká reklama, který vypadala jakou součást stránek a lidé na to klikali. Nevím jestli to ještě platí, ale několik dnů (tuším 48 hodin) se na nově přidané ploše zobrazovala reklama podle jiných pravidel. Teprve až novou plochu pojde jakýsi "AdSense" bot a zpracuje, tak se zobrazuje klasická reklama.

   (0)
 3. Dave3991 napsal:

  právě mě překvapilo, že ten den co se začala zobrazovat reklama jsem vydělal 3,89kč (na reklamy jsem si neklikal) a to je návšetěvnost prakticky nulová a druhý den ráno tam nebylo právě vůbec nic, budu to sledovat když tak se zase ozvu v komentářích :)

  (0)
 4. Lydie napsal:

  Asi je to případ od případu. Taky je možné, že záleží na tom, výsledky kterého googlího datacentra zrovna zachytíš.
  Já jsem si nový web klasicky přidala přes stránku webmasters/tools/submit-url, přidala do Analytics a nahrála měřicí skript na web. Pokusně jsem poslala dotaz site: vyhodil mi 10 z celkem jedenácti stran. Nebyla to ani půlhodina. Asi neměl Google zrovna do čeho píchnout, stejně jako u kyblíka...

  (0)
 5. Beowulf napsal:

  Díky za dobrý tip. S indexací mám problémy a tento způsob řešení mě nenapadl. Určitě to vyzkouším.

  (0)
 6. Ondra napsal:

  když napíšu na blogu článek a uveřejním, obvykle je v indexu v rámci několika minut

  (0)
 7. Martin Kohout napsal:

  S indexací jsem nikdy neměl moc velký problém. Pingovací služby, RSS v podpisu na fórech, linkovací služby, FB, TW a G+ skupina. Je toho mraky, rozhodně bych nepřidával stránku manuálně.

  (0)
 8. Tomáš Šimko napsal:

  Ja mám skúsenosť, že pri odoslaní fetch as google je do 3 hodín stránka zaindexovaná a často aj podstránky bez odoslania.

  (0)
 9. O. Brandos napsal:

  No, já nic nikam nepřidávám a přesto mám novou stránku na gúglu za půl hodinu, hodinu. Ono rychlost indexace bude podle mého souviset s velikostí webu a pravidelností jeho aktualizace. Funkční metody, jak gúglu "vnutit" co nejrychleji nový obsah, asi neexistují, on má "svou hlavu".

  (0)
 10. Pavel napsal:

  Nedělám nic a jsem v indexu Google <7 minut. Nechtělo se mi to mockrát sledovat, ale většinou to je 5-7 minut. Je fakt dobrej! Většinou pobere 100k stránek/den.

  (0)
 11. Jerry napsal:

  Ale musite pro kazdy web zakladat novy gmail, nebo mit vse pod stejnym (problem). Nad tim se nezamyslite? To je dost podstatne.

  (0)