Vaše .cz domény na prodej X.

cz_ccTLD_logoMáme tu první pátek v měsíci a ten patří už po čtvrté prodeji vašich .cz domén. Celkově jsem s průběhem spokojený, takže pravidla se tentokrát budou měnit jen kosmeticky. U poslední akce prošlo celkem 43 nabídek domén.

Přečtěte si prosím pravila. Minule jsem kvůli jejich nedodržení musel několik hezkých nabídek rovnou smazat.

Takže platí to co minule:

 • Každý sem vloží jen jednu nabídku. Žádné seznamy ani odkazy na externí aukce sem nepatří.
 • Nepoužívejte připojení přes proxy servery, končí automaticky ve spamu. Pokud skončíte ve spamu a nevíte proč napište mi.
 • Prosím dodržujte šablonu. Nezapomeňte na uvedení kontaktu. Nevkládejte aktivní odkazy, pokud to není nutné (screenshot návštěvnosti a podobně).
 • Ohodnoťte domény ostatních pomocí zeleného (+1) anebo červeného (-1) tlačítka. Pokud součet dosáhne -20 bude nabídka schována, pokud +20 bude naopak podbarvena. Ideálně hodnoťte za tuto cenu by jsem si to koupil/nekoupil. // Hodnocení se do budoucna také použije jako podklad pro jednu hračičku na automatické hodnocení domén :)
 • Nekomentujte tento příspěvek. Pokud máte k tématu nějaký nápad či poznámku využijte stránku této akce.
 • Proces schvalování nabídky je následovný: Nejdříve musí projít přes antispam Akismet, který jí občas neschválí (pokud se to stane napište mi email). Poté se na ní kouknu já. Jestli je váš cenový požadavek odpovídající této akci a dodrželi jste šablonu bude schválen.
 • Pokud doména obsahuje číslice uveďte jí malými písmeny a do závorky velkými.

Šablona příspěvku (ukázková doména je opravdu na prodej)

 • Lydie.cz (doména musí být .cz)
 • 2.000 CZK  bez DPH (cena může být v jakékoliv měně, vždy ale musí být alespoň surový přepočet na CZK, nezapomínejte uvést zdali jste plátci DPH)
 • drago@landofice.com (pokud zapomenete kontakt, dám tam email z formuláře. Jestli tam nebude tak vaše nabídka nebude schválena)
 • Pokud tuto hezkou doménu nekoupíte udělám na ní ošklivou linkfarmu! (nějaký krátký popis, který prodává)

Upozornění

Prodáváte, potažmo kupujete veřejně, takže se vám může ozvat kdokoliv. Jste v tom sami. O vše se musíte postarat. Je jen na vás samotných jak se postaráte o bezpečný převod domén a peněz. Pokud půjde o větší částku peněz doporučuji využít asistence třetí osoby.

Závěr

I tentokrát vás poprosím o pomoc při propagaci akce. Pod tímto textem jsou Facebook, Twitter a G+ tlačítka. Nebojte se je využít třeba hned všechny. Čím více lidí oslovíme tím lépe pro všechny :)

Děkuji.

Přeji úspěšný prodej.

Aukci můžete sledovat prostřednictvím RSS kanálu:

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

39 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.