Monitorování pozic na Seznam.cz zdarma

Na diskuzním fóru WebDeal byla spuštěna služba Monitorování klíčových slov na Seznamu. Členové si tak mohou zdarma přidat web a následně k němu i zřejmě neomezené množství klíčových slov, které bude služba pravidelně kontrolovat. Do budoucna se údajně plánuje i rozšíření pro Google.

Obrovskou výhodu vidím hlavně v hloubce monitorování (až do 500. místa) a pravidelné denní aktualizaci. Krásně tak budete moci sledovat jak reagují vaše stránky na jednotlivé změny algoritmu. Mimo této služby Webdeal nabízí ještě sledování ranků (GPR, srank, alexa, MozRank, blekko BL), přehled expirujících domén, seznam PR webů, seznam katalogů, přehled slevových akcí na české/slovenské scéně, seznam slevových kupónů a samozřejmě kvalitní diskuzi, které se rád účasním i já :)

Vlastník/vlastníci (nemám přesně přehled kolik lidí WD vlastní) se o vše poměrně slušně starají. Diskuze je moderována, chyby průběžně opravovány a prakticky není měsíc kdy by se něco na podnět komunity neupravilo k lepšímu. Což je znát i na tržní části. Aukce mají odlišné rozhraní od nabídek anebo poptávek. Například v sekci aukce designu, je k dispozici náhled práce aniž by jste museli rozklimnout nabídku. Moc tam toho právě teď není, ale vypadá to opravdu působivě a hlavně přehledně.

Prostě na tom kluci tvrdě dřou a sledují odezvu komunity. Věřím, že se jim to časem určitě vyplatí. Takže ještě jednou díky za novou službu a držím vám palce.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

19 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.