Prodané domény 5. – 12. února

Víte co se stane s vodou pří -15 stupních Celsia? Je to neuvěřitelné, ale díky reportáži TV N@va už všichni víme, že stejně jako voda pod bodem mrazu zamrzne! Naštěstí domény nezamrzají a tak se tento týden dražilo o sto šest. Zaznamenal jsem celkem 18 prodejů s cenou 1000 CZK a výš.

Nejdražší doménou tohoto týdne je harmoniky.cz s cenou 6722 CZK. Asi k prodeji nemá cenu co dodávat. Cena je slušná a pokud se náhodnou mezi teenagery rozšíří RAPování na harmoniku tak bude kupec v balíku.

Druhé místo má tento týden Hornet.cz, která šla za 3207 CZK. Hornet, český známí jako sršeň je blanokřídlý hmyz. Patřící mezi takzvané sociální vosy. Na doméně tak zřejmě vyroste nová sociální síť s černožlutým designem, kde se nebude „lajkovat“ ale píchat.

Třetím klenotem tohoto týdne je doména krejcir.cz. Cena se vyšplhala na 3100 CZK. Jedná se o příjmení legendárního Radovana Krejčíře. Podle oficiálních zpráv je Krejčíř záporák, který se podílel na nelegální činnosti. Podle jedné konspirační teorie se prý jedná o elitního agenta, který se dostal k tajným materiálům, jež by znamenali konec většiny politiků v ČR. Ostatně o jeho speciálním výcviku svědčí i to, že dokázal utéct, poté co jej zatkl útvar rychlého nasazení. Následně utekl přes několik hranic až na Seychely. Jakmile si zajistil bezpečný úkryt všem na očích, nechal si tam poslat manželku syna a dva psy. Ať už je to jakkoliv o jeho cestě byly napsány dvě knihy. Celkem zábavné čtení doporučuji jako odpočinkovou literaturu.

 

1. harmoniky.cz 6722 dAukce.cz
2. hornet.cz 3207 dAukce.cz
3. krejcir.cz 3100 dAukce.cz
4. rodinnepojisteni.cz 2400 dAukce.cz
4. hodinovymanzelpraha.cz 2400 dAukce.cz
6. ledka.cz 2050 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
7. slevoexpres.cz 1555 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
8. stolicka.cz 1400 dAukce.cz
9. bez-registru-pujcky-ihned.cz 1364 dAukce.cz
10. epoker.cz 1300 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
11. mosteckamhd.cz 1250 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
12. svetnakupu.cz 1249 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
13. agregatory.cz 1166 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
14. muj-tanec.cz 1119 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
15. chatavyrovka.cz 1100 dAukce.cz
16. tureckova.cz 1049 dAukce.cz
17. inzena.cz 1050 Česky ICANN akreditováný registrátor domén
18. ucetnicentrum.cz 1000 Česky ICANN akreditováný registrátor domén

 

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

15 Comments

 • Domény slušné, ale třeba bez-registru-pujcky-ihned*cz...to nevypadá na moc slušnou doménu, zřejmě další cílení MFA na seznamácké vyhledávání:-)

  (0)
 • Hornet je mimochoden nazev motorky od Hondy a vubec ne spatne. Takze bych to tipl na klub vlastniku motocyklu Honda Hornet.

  (0)
 • To petr: Zkus se na ty pujcky podivat takhle: http://jyxo.vybereme.cz/s?q=link%3Abez-registru-pujcky-ihned.cz&d=cz&src=semp&cnt=

  Mimochodem, minuly tyden stejnemu vlastnikovi exlo povicero pujckovych domen a neco malo zbylo i na me :-)

  (0)
 • Curious

  Myslím, že ePoker.cz je super doména :) Vůbec mě nenapadlo, že by mohla expirovat. Ikdyž mě před pěti dny expirovala jedna moje TLD doména, jejíž expiraci sem rozdejchával celý víkend, chybama se člověk učí.

  (0)
 • Lider

  no hornet je taky velkoobchod/eshop s hračkama a spol jedoucí na e-hornet

  (0)
 • Prodává se to jo, ale mít regnutou doménu z 2007 a pak ji prodat za litr asi moc obchod nebude :-)

  (0)
 • David

  Taky myslim že ePOKER.cz byla nejlepší možná doména od zacatku roku, jen nechapu tu cenu, to o to nemel nikdo jiny vetsi zajem ???? hmmm..

  (0)
 • Pokud jde o Krejčíře, tak je už roky v JAR. A teď ho prej zatkli za nějakou vloupačku, či co...

  Osobně jsem také překvapen z nízké ceny epoker.cz...

  (0)
 • Tá ePoker.cz je znie dobre :P BTW: Zaujímavá reporáž od TV Nova, to nabudúce nech spravia: Viete čo sa stane s dómenou po nezaplatení? Expiruje.. xO

  (0)
 • epoker i chapu - ono na rovinu litr sem tam tak proč ne - jen za piva necham v hospode vic:) co nechapu je ten bez-registru...:-)

  (0)

Comments are closed.