Nejnovější počin legie stínů

Ga’s al Rhula určitě už znáte. Je profesorem v oboru Mastery in dark art of SEO a vede výzkumný tým zvaný Legie stínů. Jeho specializací je masivní gray hat SEO. V jejich laboratořích jsou vyvíjeny metody jak obelstít vyhledávače a prachsprostě vydělat.

Bouhžel SEO křečci měli mezi sebou krysu, která vynesla ven poměrně zajímavé informace. Co se stalo s krysou není známo. Šušká se, že jí náhodou přejel náklaďák s krmivem pro hlodavce. Ale to nás nemusí zajímat. Důležité je, že tento neznámí hrdina vynesl na světlo světa projekt Legie stínů nazvaný актуальная копия лица.

Podle posledních průzkumů dramaticky klesá produkce unikátního obsahu na internetu a to i přes množství nových uživatelů. Když k tomu přidáme i stálý pokles průměrného IQ internetové populace, začíná to vypadat, že budoucnost patří bulvárů a výkřikům do tmy.

Ačkoliv Legie stínů pracovala na generátoru bulvárního obsahu, který dokáže uspokojit průměrného diváka komerčních televizí, narazila na problém omezenosti. Jednoduše řečeno generátor produkoval příliš kvalitní texty a nedařilo se mu adaptovat na nové trendy, které byly poptávány.

Když už se zdálo, že na bulváru už se nedá více parazitovat, přišel jeden z mladých talentů Legie stínu s nápadem využít generovaný text uživatelů, který není indexovaný. Jako mor se totiž internetem začínají šířit diskuze napojené na facebook. Tyto diskuze jsou často natolik zmatečné, že je v kombinaci s generátorem lze použít jako zdroj originálního obsahu. Tyto diskuze totiž nejsou indexované vyhledávači, není jasné čí jsou vlastně majetkem a je jich dostatek. Takže stačí vybrat nějaký velký server, který místo vlastního řešení přešel na facebookoovské, vybrat několik příspěvků, nahradit klíčová slova odkazy, hodit do redakčního systému a máte unikátní obsah, který budou vyhledávače akceptovat.

Upozornení: Ga’s al Rhul, disponuje speciální Hlodákovou jednotkou, která je vyškolená na likvidací serverového zařízení. Tento článek tak může pod nátlakem kdykoliv zmizet!

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů.

 • Jiří Šubr

  Tak tohle je především otázka pro mě internetové etiky, jakože nikdy nezkopíruju žádné texty a nebudu je vydávat za vlastní, nebo že neproplatím dohodnuté faktury. A zasírání internetu duplicitními texty nebo krádež neindexovaných textů je to samé, kdo na to má žaludek a chce si přivydělat nějaký litr, ať jde do toho, ale já radši vydělám peníze pro mě poctivě.

  (0)
 • Tomáš

  "Stálý pokles průměrného IQ internetové populace, začíná to vypadat, že budoucnost patří bulvárů a výkřikům do tmy."

  Jsem rád že má někdo stejný názor jako já... dnešní internet není o informacích... dnešní internet je o kozách, pornu a skandálech... žádné seriózní informace žádný normální lidi... připadam si v týhle době jako oldskůler a to mi neni ani přes třicet...

  A tohle je ale právě ten výkřik do tmy ne?

  (0)
 • Berlin

  "Když k tomu přidáme i stálý pokles průměrného IQ internetové populace" - Suma IQ na planetě je konstantní, počet obyvatel roste - jednoduché, jde to pozorovat i v "běžném" životě, ne jen na netu

  (0)
 • O co se opira tvrzeni, ze facebookova diskuze na beznem webu neni indexovana? Minimalne v pripade, kdy zaskrtnu, ze chci, aby se mi prispevek objevil i na Facebook zdi, tak preci musi byt zaindexovany. Nehlede na to, ze mi to prijde v rozporu s neustalymi vizemi o tom, jak poroste vyznam social ranku...

  (0)
 • No to je fakt, ale pak tomu tedy nerozumím vůbec. Jak má tedy fungovat ten slavný social rank? Vždyť pak by nebylo možné indexovat nic, co se Facebooku týče (pominu-li FB stránky a skupiny) a tudíž není social rank z čeho odvozovat. Nechtěl by sis na tohle téma připravit nějaký článek? Zatím v ČR toto téma nikdo pořádně nerozebral...

  (0)

Komentáře jsou vypnuté.