Panda farmer vás potřebuje!

Zatímco právě teď v sladké nevědomostí se staráte o své stránky a budujete kvalitní obsah, možná právě poblíž vás připravuje zákeřný nepřítel kopie vašich stránek. Už zanedlouho je pomocí nečestných metod vytáhne ve vyhledávači nahoru, aby pak mohl oškubat vaše důvěřivé a bezbranné návštěvníky. Nebude šetřit děti, matky ani seniory. Pomocí podlých černých praktik jim bude předhazovat jednu reklamu za druhou, bude se je snažit ožebračit, pomocí vámi napsaných textů. Řekněte dost a postavte se bok po boku Panda farmářovi. Hrdinnému algoritmu, který byl vytvořen novodobými osvoboditeli ze společnosti Google. Sám to ale bude mít velmi těžké. Potřebuje v boji vaši pomoc. Jen společným úsilím vyženeme parazitické příživníky z internetu. Přidejte se ještě dnes a nahlaste stránku, která krade váš obsah!

Aktualizace: Příště musím ten čaj z bylinek neznámého původu, ale vysmáté nálady víc ředit …

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

9 Comments

 • Díky za článek a upozornění i s odkazem, kde toto udělat. Vůbec jsem o tomto netušil a jistě budu hojně využívat, přeci jen si nedávám práci, aby druhý slízl smetanu.

  (0)
 • mno....a jak se pozná, kdo komu ukradl? To se asi nepozná...kdo krade obsah, bude mít určitě rychlejší indexaci a nakonec to odskáče ten druhý. Takže hurá, rychle ukradnout obsah a pak nahlásit zdrojový web jako ten, co mi to krade....

  (0)
 • Tak u nás to poznáme jednoznačně. Naše redakce při schvalování recepty upravuje. Tzn - všechny ukradené recepty poznáme - protože jejich jediná správná původní podoba může být u nás. Nicméně nedokážu si představit, že bych pomocí tohoto formuláře nahlásil ty desítky kradených receptů...

  (0)
 • Pokud publikuješ článek jako první, tak se to snad indexuje a jako první to zůstane. I můj nic moc web po uveřejnění článku je do chvilky k nalezení na googlu. Takže tohoto bych se nebál.

  (0)
 • Google by měl poznat původní obsah jedině dle toho, co zaindexuje dřív… Je jasné, že kde se článek objeví dříve, tam je zdroj..
  V praxi jde především o to, pingout google hned po vydání nového článku.

  (0)
 • Napadla mě při čtení komická myšlenka. Vaše konkurence se dostává nahoru uveřejňováním stejných článků na kupě PR webů? Stačí jeden článek vybrat, jako ten pravý a ostatní čestně nabonzovat. Tím pádem jim budou skoro všechny články k ničemu a můžete je lehce předběhnout s nemnoha, ale originálními.
  White hat seo as a pig!

  (0)
 • @Alijosha a Olda: Nie je to vždy tak.
  Predstav si nasledovnú situáciu: Dnes založím web na doméne, ktorú vyhladávače nepoznajú a napíšem tam nejaký článok.
  Skúsim ten web registrovať do nejakých katalógov etc. a proste majiteľ jedného z katalógov článok okopíruje a vloží na svoj zabehnutý web, kde sú crawleri ako doma. Môj článok na cudzom webe bude zaindexovaný skôr.
  Takže nie vždy určuje originalitu rýchlosť indexácie.

  OT: Panda farmer bude kat e-shopov, ktoré ťahajú popisky so xml. To tu bude mela potom :D

  (0)
 • Je to zvláštne, že google vôbec niečo také vypustil. Podľa mňa to len vypovedá o nedokonalosti ich algoritmu, po tom čo sa stalo v zahraničí, kde Panda ničila weby s originálnym obsahom.

  (0)
 • Rawat, souhlasím.

  Pokud se nějaký autoritativní, často indexovaný web rozhodne ukradnout obsah z nevýznamného blogu, může to dopadnout pro původního autora špatně.

  (0)

Comments are closed.